Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, ha anyám akárhog...

Az miért van, ha anyám akárhogy alázhat, de én véletlenül rosszat szólok és bocsánatot kérek, akkor besértődik napokra?

Figyelt kérdés

Véletlenül viccből ilyet mondtam, de szemét vagy, de ezt ilyen viccesen... Nem tudtam, hogy blnem lehet, viccelődni. Egyből bocsánatot kértem, minden, de nem számít. Ment árulkodni is, nem tudom, hogy hogyan hozzam helyre, nem gondoltam komolyan, tényleg viccesen mondtam.


De ő mondhat olyanokat, hogy olyan bolond vagyok, mint az otthoni bolond, meg olyan, bolond vagyok, hogy az elmegyógyintézetben lenne a helyem stb.


De én tényleg nem gondoltam komolyan. A barátaimmal szoktam így beszélni és kicsúszott a számon. Tudom, hogy nem velük beszélek, hanem a szüleimmel. Nagyon komolyak, meg vasszigor van.

Ezerszer bocsánatot kértem, nem tudok mit tehetnék még. Én meg tűrjek mindent.


2018. máj. 1. 22:02
 1/2 Balintvokosztcs válasza:
Próbálj meg egy kicsit felháborodni és ismertetni velük a hibáikat szemtől szembe.
2018. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor indokolatlanul bedurciznak, én örülök neki, addig is békén hagynak. :)

Ha akar valamit, majd megszólal ismét. :D

2018. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!