Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hipnózissal vagy valami más...

Hipnózissal vagy valami más módon el lehet érni, hogy ne legyen melegem?

Figyelt kérdés

Én már hetek óta szenvedek a melegtől, nagyon rosszul érzem magam, pedig a nyár még messze van. Sírnom kell, ha arra gondolok, hogy ennél már csak melegebb lesz kb5 hónapon át.

Aludni sem bírok ilyen melegben.

A legidegesítőbb, hogy az arcomról ömlik a víz, a hajam sose száraz, aki meglát, rögtön észreveszi, hogy izzadok mint egy ló.


Valamilyen módszer van arra, hogy ne legyek ennyire érzékeny a melegre?


2018. máj. 2. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Fürödni is kellene mondjuk akkor nem lennél büdös tee!!

"hipnózis" te mibe vagy? Jah és FÜRDÉS nagyon fontos.

2018. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is épp ebben szenvedek. Nem tudom, te hogy vagy vele, én ilyen vagyok gyárilag.


Ami engem előre vitt az az autogen tréning. Nem mondom, hogy most tökéletes, de sokkal elviselhetőbb.


Mindig is volt, vagy csak idén ez az érzésed?

2018. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig így volt, de idén különösen rosszulesik.
2018. máj. 9. 17:15
 4/4 anonim válasza:
Az autogén tréning nekem részben bejött, a vérnyomásom szépen rendeztem, és a melegérzetet is kellemesebbé tette. Csomó helyen tanulható, szerencsére elég sok pszichológusnál, ha szimpatikus neked az ötlet ajánlom :)
2018. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!