Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnom kellett volna a panaszkö...

Írnom kellett volna a panaszkönyvbe? Szemüveg keretet akartam venni. Fiú vagyok de nem akartam fekete keretet, színeset akartam. A csaj kiröhögött és megmondta nem adja el nekem a keretet mert lányos és ne legyek b*zi.

Figyelt kérdés
ez egy multinak a boltjában történt! NEM kisvállalkozó!
2018. máj. 4. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van! Be kellett volna írni a panaszkönyvbe, hogy nincs joguk a szexuális identitásoddal foglalkozni! Ha meleg vagy, az a te dolgod!
2018. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
kis hülye csaj - hagyd a fenébe, máshol vegyél
2018. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem a Duna pláza Ofotértjában történt? Barátnőmmel ott viselkedtek bunkó módon.
2018. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Örülj neki, hogy próbált segíteni rajtad. Vannak még őszinte emberek.
2018. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha majd őszinte embert szeretnék, akkor elmegyek egy pszichológushoz! De igen, OTT történt!
2018. máj. 4. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
ÍRd meg a Tékozló homárnak, sokan olvassák.
2018. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Utólag is írhatsz!! Írjál is, az ilyen megérdemli, hogy le legyen cseszve, akár ki is rúghatják érte.

És nehogy feketét vegyél, az olyan csúnya, a színes meg menő és vidám.

2018. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Aztak... :O Mindenképp menj vissza és írj a panaszkönyvbe. Én ezen kívül adnék nekik Google review-t, Facebook értékelést és igen, írj a Tékozló Homárnak is. Ha ez velem történik meg, szerintem még index meg 444 is bekerülne levél címzettnek...


1) Ki kérdezte a véleményét?

2) És ha meleg vagy esetleg akkor mi van? Ezért SEM lenne joga megszégyeníteni. Iszonyatosan prosztó bunkó viselkedés

3) Ha nem vagy meleg akkor mi van? Bebaxna ha hetero pasik csak fekete szemüveget hordhatnának.

2018. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!