Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezte már más is így magát?

Érezte már más is így magát?

Figyelt kérdés
Amikor ráébeedsz egy embernek sem vagy fontos, senki sem tekint a barátjának. Fizikailag is fáj a létezés, és az egyetlen vágyad meghalni, mert nem akarsz többé szenvedni. Ha érzed felesleges vagy, senkit se érdekelsz és az életed egyre nehezebbé válik, a halált tekinted csak megoldásnak...

2018. máj. 5. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Azóta vannak barátaim és enyhült az érzés.

De még nem múlt el, mert barátnőre is vágyom. Mindig több kell. De szerintem ez sem olyan nagy vágy, hogy bárki megszólhatna miatta, mert természetes.:)

2018. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze csak a szüleimnek de ők kénytelenek szeretni mégis csak a gyerekük vagyok
2018. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen,volt ilyen érzésem. Én abban az időben rengeteget voltam egyedül,remgeteget gondolkoztam stb. Aztán egy nap eldöntöttem hogy ez így nem mehet tovább,nem szabad szomorú legyek és annyi sok szép van az életben hogy kár lenne kihagyni. Azóta még volt ilyen érzésem de újra arra a sok jóra gondoltam ami eddig történt velem és habár tartott 1-2 napig de felálltam és folytattam tovább az életem. Rengeteg sok szép dolog van az életben amit nem szabad kihagyni. Lehet hogy most még nem látod hogy merre van a kiút de neked is el fog jönni az a pillanat amikor eldöntöd hogy ez így nem mehet tovább,fel kell állni és folytatni tovább. A baráti körök váltsd le,ismerkedj meg új emberekkel s jobb lesz,meglátod.
2018. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

De esélytelen. Pont ez az, velem nem akarnak az emberek ismerkedni. Barátilag sem. Egész életemben egyedül voltam minden tekintetben.

2018. máj. 5. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzek.
2018. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Éreztem/ Érzek, egy idő után hozzá szokik az ember.:)
2018. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legrosszabb az amit az előttem írtak. Ehhez nem lehet és nem szabad hozzá szokni. Ha ezen gondolkodsz nem is haladsz előrébb. Tegyél azért hogy fontos legyél valakinek. Próbálj meg barátkozni. Biztosan nem egyszerű a semmiből építkezni, de kezd azzal hogy társaságba jársz. Lépj be társas táncolni, vagy valami hasonló. Nem azt mondom hogy ott barátkozz. Csak kezdj el társaságban többet lenni. Aztán egyre könnyebben fog menni, barátokat találsz. A lényeg hogy ha elhívnak valahová el kell menni. Nem otthon ülni és azon gondolkodni hogy milyen rossz egyedül. Ez ellen csak is te tudsz tenni. Érdemeld ki hogy fontos legyél valakinek. Aztán az önbizalmad is szépen vissza jön. Ezt a halálosdit pedig felejtsd el de gyorsan.
2018. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!