Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis, hogy inkabb egyedul...

Normalis, hogy inkabb egyedul elem le az eletem, mintsem megturjek magam mellett barkit is?

Figyelt kérdés

Nekem mar az visszataszito lenne,ha parom lenne,hogy pl.ha hiznek,elegedetlenkedne.

Reggel furan nezne ram,ha gyurodten ebrednek.

Vagy ha tovabb szeretnek aludni hetvegente,emiatt morogna!

Ha leszidna,mert rosszul sikerult a foztom.

Nagyon sok minden van,ami miatt inkabb egyedul!mert en nem turom,hogy barki is lerombolja hulyesegevel az amugy is serult onbecsulesem.

Azt meg vegkep nem turnem,hogy durva legyen hozzam csak mert rosszul fozok.

Letezik teljesen gyenged,aranyos,megerto pasi?

Mert en az ilyesmit tenyleg nem turom el!



2018. máj. 6. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden pasi paraszt. Ha szeret, akkor pláne nem lesz az. DE: hidd el, senki sem szereti az ilyesmit. De ahogy más sem, úgy te sem lehetsz tökéletes, azaz ha te is morogsz rossz napjaidon egy baráttal, tesóval vagy szüleiddel, úgy morognál a pároddal is. A pasik is lehetnek rosszkedvűek, és igen, olyankor mondanak meggondolatlanságot.

VAGY ha elrontod a kaját, akkor igen, őszintén megmondja a párod hogy szívem legközelebb ne így készítsd el.


Ha te ennyire nehezen tűrsz minden negatív kritikát, az nem jó. Akkor valóban olyan pár kell neked aki mindenre csak bólogat és semmi személyisége nincs.

2018. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te amiket leírtál az nem kapcsolat, az csak egy nagyon gáz együttélés.
2018. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jobb is, hogy megóvod magadtól a pasikat ... amúgy én sem tűrök meg magam mellett senkit, nőket óvom magamtól.
2018. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is gaz!

Nagyon erzekeny vagyok!

Eleg egy rossz szo es vege a vilagnak!

Amugy meg Isten a tanum,hogy soha nem morognek ra!

Meg ha okot is adna ra,higgadtan beszelnem meg vele.

Persze csak ha nem megcsalasrol van szo. :)

2018. máj. 6. 12:54
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem keress tovább, előbb-utóbb megtalálod a megfelelő partnert. Az önbecsüléseden meg tudsz javítani, mindenkinek vannak hibái. :)
2018. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát, mondjuk ha összejövök valakivel, aki utána hízik 10-15 kgt, az azért nagyon nem fair.
2018. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Es tegyuk fel pajzsmirigy betegseg miatt hizik meg vagy szules utan,akkor mit teszel?

Elhagyod?

2018. máj. 6. 13:27
 8/18 anonim ***** válasza:
15%

Szülés után is le lehet adni a súlyfelesleget.

Szívesen vigyázok én addig a gyerekre, amíg elmegy sportolni. De ha én összejövök egy igényes, jó alakú csajjal, abból ne legyen x év múlva dagadt igénytelen nő, ahogy én se válok igenytelenné és én se hízok meg. Emiatt van annyi válás, hogy a felek ellustulnak és igenytelenné válnak.

2018. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. Nulla alkalmazkodoképességgel nem is kell kapcsolatba kezdeni.
2018. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hat en biztosan nem fogok,ahhoz alkalmazkodni,hogy valaki morogjon ram barmiert is.

Ha en teljes mertekig,tokeletesen megadom a tiszteletet,akkor elvarom ugyanazt!

2018. máj. 6. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!