Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Melyik az a cafeteria...

Anyukák! Melyik az a cafeteria elem/béren kívüli juttatás, amit a legjobban ki tudtok használni kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
SZÉP kártya, Erzsébet utalvány.
2012. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egészségpénztárt is nagyon jól kitudtam használni. Pl. a tápszert is abból veszem, terhesség alatt meg az UH-okat, magánorvosokat is lehet vele fizetni. Jah és a gyógyszertárba rengeteg mindent vettem már rá. Naptejet, koszmó elleni sampont, hasfájásra szuszpenziót, stb... :)
2012. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

EP = egészségpénztár /gyógyszer tápszert pelenkát stb... lehet vele fizetni meg még sok mindent pl cipőt is

iskolakezdési

étkezési csekk

2012. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

SZÉP kártyát mire használjátok? Mi eddig akárhol voltunk nem tudtunk vele belépőt sem fizetni. :(

Egészségpénztári kártyánk van, imádom! :)

2012. aug. 12. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:
SZÉP kártya: nyaralás (+sétahajózás, étterem), állatkert, vadaspark, lovarda-állatsimogató.
2012. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Strandolni jártunk, ott nem fogadták el. Férjem azt mondta, jövőre nem is kér. De akkor meg mi másra fordítsuk azt az összeget?
2012. aug. 12. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg egy hétvége a gyerekek nélkül valahol?

Mi is már untuk a párommal a hajózgatást, simogatást, dehát a gyerek élvezte, meg legalább elfogyott az összeg. Amúgy okosan találták ezt ki...vagy drága helyen használod fel vagy sehol...

2012. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
egeszsegpenztari hozzajarulas
2012. aug. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészségpénztári hozzájárulás. Arra vettem a pelust és a popsitörlőt, amikor kellett. Minden kozmetikumot, amit a fiam használ, meg egyéb kiegészítőket, még a cipőt is arra veszem, mert Salust hord.
2012. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!