Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az MBTI-személyi...

Mit gondoltok az MBTI-személyiség tesztekről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik :) Mindig ugyanaz a személyiség jön ki, és ha belegondolok egész életemben az volt a személyiségem, nem változott 17 év alatt :) Ti, hogy vagytok ezzel?

2018. máj. 6. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahány teszt, annyi eredmény jött eddig ki. Csak az nem változik, hogy introvertált vagyok. :) Jó kis időtöltés, már ha valaki tengernyi szabadidővel rendelkezik, és én azt vettem észre, hogy akik szeretik felcímkézni magukat, azok örömmel is használják. Aztán ott vannak más pszichológusok, akik szerint meg mindenkinek három személyisége van.

Mi barátnőmmel az Educatio kiállításon (is) csináltunk ilyet, az abból a szempontból volt jó, hogy utána lehetséges szakmát tudtak ajánlani, és volt, amin elgondolkoztam, hogy tényleg, ez tök jó.

2018. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
körülbelül akkora f_Szság, mint aki horoszkóp alapján próbálkozik, csak ez úgy hangzik, mintha valami nagyon bonyolult tudományos alapja lenne...
2018. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!