Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is gyakran szoktatok nézni...

Ti is gyakran szoktatok nézni olyan embereket, akiket egyáltalán nem tartotok vonzónak?

Figyelt kérdés
Ellenkezőleg. Van, hogy ezért nézed meg, mert valami nagyon nem tetszik benne, vagy roszallod. És ezt minden egyes alkalommal.
2018. máj. 9. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Diszkréten mindenkit megnézek, akit vonzónak tartok, azt többször is és feltűnőbben is.
2018. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ha sétálok az utcán és látok valakit észreveszem hogy valami furcsa rajta de nem nézem meg annyira, hogy akár ő is észre vegye és kínos legyen. Inkább azokat nézem meg akik tetszenek.
2018. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
minek nézegessem, ha valami annyira taszít rajta? szegény valószínűleg tisztában van a szépséghibáival, és nincs szüksége még több negatív megerősítésre.
2018. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai trendek le tudnak sokkolni, a béna ruhák miatt nézek meg értetlenül embereket,soha nem az adottságaik miatt.
2018. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nézem azt ami taszít.
2018. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ronda vagyok és gyűlölöm amikor bámulnak az emberek. Mindig sírhatnékom van olyankor mert annyira rossz érzés érezni magamon mások tekintetét.
2018. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
SZoktam ilyet csinálni, mert valahogy mégis érdekesnek tartom.
2018. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!