Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom pozitívan...

Miért nem tudom pozitívan látni az életet?

Figyelt kérdés
Van egy szép okos kislányom a párom kiment külföldre dolgozni miattunk is. Én mégis állandóan rossz kedvű vagyok, szomorú,nagyon nincs türelmem a gyerekhez.Pesttől kb.40 km re lakunk, nem tehetem meg, hogy mindennap bemegyek. Itt sehova nem tudok elmenni, csak itthon tudok lenni. Állandóan csak a hülyeségen jár az agyam.
2018. máj. 9. 20:35
 1/4 anonim válasza:
Az fix, hogy nem egészséges helyzet, hogy nem tudjátok együtt nevelni a gyereketek. Hosszú távon olyan károkat okozhat ez, amit közelről sem kárpótol az, hogy apa talicskával tolja haza a pénzt külföldről. Nem tudtok csatlakozni hozzá? Az a véleményem, hogy iszonyat nagyot dobna nem csak a te, de mindannyiótok közérzetén.
2018. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magadtól kérdezd, hogy miért vagy ennyire pesszimista negatív személy. Nemhogy örülnél, hogy boldog és kiegyensúlyozott család vagytok, te még h..lyeségeken agyalsz.

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, olvass könyveket, filmezz, FOGLALKOZZ A GYEREKEDDEL, tanulj és játsz vele, sportolj, jógázz, tanulj nyelveket, takarítsd ki a lakást.

Foglald le magad. Aki dolgozik, annak nincs ideje b..romságokon gondolkodni.


Nézd meg a Titok című filmet. :) Utána pedig a Békés harcos útját. :)

2018. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2 A titkot inkább mellőzze szerintem. Iszonyatos New Age parasztvakítás,és a fenti szituban csak még mélyebbre löki, egyenest a depresszió ölelő karjaiba.

A többiben igazad van, habár szerintem az alapproblémát nem oldja meg, csak tüneti kezelés.

2018. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy magyaroknak ki kell menni külföldre. Itt tartunk. Csak nektek is ki kellene menni. A haveromék kinn vannak Londonban a kislányuk már angol teljesen, már oviba is oda járt.
2018. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!