Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van közöttetek olyan, aki egy...

Van közöttetek olyan, aki egy számára nehéz helyzetben pozitívan kezdett el gondolkodni és az jobb irányba terelte az életét?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen élményem.
2012. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem e pozitívan gondolkodni, de az életem még nem terelődött jobb irányba... szerintem már nem is fog :( (ennyit a pozitív gondolkodásról xĐ)
2012. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 3 éve pozitívan gondolkodom. Azóta minden napom szép :) Sokkal vidámabban kelek fel reggelente, kiegyensúlyozottabb és nyugodtabb vagyok sokkal.
2012. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én próbálgatom már egy ideje, hogy a pozitívumokra koncentráljak, ez kb. két éve tart, előtte nagyon pesszimista voltam. Nem könnyű, főleg az elején, sokszor visszaestem önsajnálatba, sötét jövőképbe,stb, de azt hiszem egyre több időt tudok már tölteni kellemesebb gondolatok társaságában és a hétköznapjaimat nem látom annyira sötétnek. A megerősítő kommentek direkt jól jönnek, de köszönöm a negatív választ is, abban az a jó, hogy, reagált a kérdésemre.
2012. okt. 30. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Pozitív gondolkodástól nem is terelődik az ember élete jobb irányba! Nem lesz sok pénze, vagy szerető felesége csak ezért. Azokért kőkeményen meg kell dolgozni!
2012. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ssx44: Elég érdekes a "pozitív" gondolkodásod...
2012. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!