Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összevesztem édesapámmal,...

Összevesztem édesapámmal, hogy egy napot nem voltam gyakorlatozni mért én -rosszul éreztem magam estem össze ő azt hiszi nem is járok gyakorlatra mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem hallgat meg ugy hogy megért? Alapbol szoktatok beszélgetni?


Szerintem nincs képben veled, az életeddel.es alapbol elitel. Logsz, nem tanulsz stb


En anyát kérném meg hogy beszeljen vele. Mert egy ilyen apa aki csak azt hiszi egy link gyereke van az csak lehuzza az önbecsülest.


Engem anno pl párkapcsolatokban átvertek kihasználtak tizenévesen, sokat sirtam, apa meg engem nézett le hogy nincs tartásom en adom konnyen magam stb. Ez plane megpecsételte bennem az hogy en senkinek nem kellek nem szeret senki. Csupaa mert bele sem latott hogy nem konnyű nőcske voltam hanem naiv kislany.

Az apák gyakran tevedesben élnek mint valami kivulallo mintha nem is ismernék a saját gyereküket, de anya pl tudta hogy aldozatszerepű vagyok de apa nem hitt neki.

2018. máj. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek az #1sel. Kérd meg anyukád, hogy beszéljen vele. Ha az se hatja meg akkor hagyd rá.

Velem és apukámmal is hasonlo volt. Sokszor tul érzékeny vagyok és ha pl sirok akkor inkább magányra vágyom. Ő meg annak ellenére egy esetnél piszkált és piszkált és amikor már kicsit haragosabban válaszoltam, mert már több órája cseszegetett akkor persze én voltam a szemét és hogy egyedül fogok megöregedni. Reméltem, hogy nem gondolja komolyan, de azota már tesomnak is ezt mondogatja szoval rohadt jol esik...

Az ilyen hasonlo esetben amikor ha a hátunkon pörgünk se fog megváltozni a véleménye így tökmindegy mit csinálsz...

2018. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!