Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ideálod?

Mi az ideálod?

Figyelt kérdés
! Egyaránt várom a válaszaitokat mind külső mind belső tekintetében.🙂

2018. máj. 11. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Külső - vékony, kis mellű, normális kinézet

Beslő - építő emergia legyen a másikban. Ezalatt azt értem, hogy nincs hiszti, nincs féltékenykedés, nicsenek jelenetek. Ehelyett tervezünk és a lehető legjobban oldjuk meg a problémákat és feladatokat. Ilyen társat sikerült találni, de ő nem vékony és nem is kismellű. Sokkal ta ritkább az ilyen belsővel rendelkező, mint külsővel.

2018. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Külső: Cici, punci, popó

Belső: ossza meg velem a külsőt tulajdonságait, kedves, aranyos, okos, belevaló

2018. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

(Nő vagyok)

Külső: mini. 170 centi, ne legyen nálam alacsonyabb, megpróbálkoztam vele, de nem megy.

Az ideális külsejű férfi számomra sötét hajú, jóképű, macis/dagi. Na ez utóbbi még sosem jött össze :)

Belső: hűséges, okos, jó humorú.

2018. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Külsőre: Hozzám illő magasság ( ~ 10 centivel kisebb ) szóval olyan 175 centi körül, vékony, közepes mell, hosszú barna haj, szép arc.


Belsőre: Intelligens, jó humorú, egészségesen ragaszkodó, energikus, őszinte, állatbarát.

2018. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Csakis a vadabb, szép lábú nők jönnek be:

[link]

2018. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos külsőből is van ideálom, de nem tudom megfogalmazni.

Belső terén nekem bejön, ha:

-tud és szeret főzni,

-szereti az állatokat,

-tud festeni, rajzolni,

-nyitott az új dolgokra, merész

nem fél kérdezni, bevallja, ha nincs igaza,

-okos, az szerintem nagyon szexi, nálamnál hülyébbet amúgy sem viselnék el :D,

-kompromisszumképes, meg lehet vele beszélni a dolgokat, nem durcázik be,

-nem iszik, nem drogozik vagy dohányzik,

-érdeklődő és érdekli a világ, szeret gondolkodni, nem szokványos helyekre járni,

-szeret és tud énekelni

-észreveszi az apróságokat, jó megfigyelő

-jó humora van

-építi a kapcsolatot, tesz róla, hogy jól érezzük magunkat, pl programötleteket vet fel.

-nem lusta

Tudnám még gyűjteni az előnyös tulajdonságokat, de valószínűleg egy év alatt sem végeznék. Kicsit magasak az elvárásaim, de hát ez van. :D

2018. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

(Nő vagyok)

Külsőre: Sötétbarna göndör, hullámos haj a gyengém. Zöld szem a legszebb, de mogyoróbarna is tud nagyon is szép lenni. Szép mosoly, karakteres arc. Valakin tetszik a borosta (és rajta kifejezetten jól is áll), de alapvetően nem szeretem annyira. Nálam mindenképp legyen magasabb, de ne legyen égi meszelő. Nem kifejezetten elvárás az izmos, kockás has, test de asszem könnyen meg tudnám szokni azt is. :D A kövér, macis alkatú srácok egyáltalán nem jönnek be, ha valaki az izom miatt nagyobb darab, az még elmegy, de azt sem szeretem igazán. Alapjában véve a magas, vékony srácok jönnek be.


Belsőre:

A legeslegfontosabb, hogy szeressen engem feltétel nélkül. A többi innentől már csak ráadás.

Empátia, egymás elfogadása, bizalom, hűség és őszinteség nélkül nem működhet kapcsolat. Legyen hasonló az érdeklődési körünk, bizonyos dolgokban egyezzen meg a véleményünk, legyen kalandvágyó. Legyen magabiztos, tudja elfogadni magát, hisz, csak ezáltal lehet magabiztos szerető. Tudjon hosszútávra tervezni, legyen képes adott esetben engedni, lemondani dolgokról. Ne adjon okot féltékenységre. Ne legyenek lány "barátai", mert mindnyájan tudjuk, hogy ilyen nincs, ezzel csak beetetnek minket. :) Törődjön velem, legyen kedves hozzám és ne csak egy nő legyek számára, hanem A nő.

(Nem sűrűn szokták ezt itt megemlíteni, mert lehet, hogy nem is nagyon lehet ezt idesorolni, de imádom a mély férfi hangot, megnyugtatónak találom. )

2018. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megjött a lepontozó brigád. Remélem irl is arcon verik a másik embert, hogyha olyan a véleménye, ami nekik nem tetszik.
2018. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!🙂
2018. máj. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!