Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire lennek az idealod?...

Mennyire lennek az idealod? Fiuk/Ferfiak.

Figyelt kérdés

Eloszor is, 20 eves lany vagyok.

168 cm magas es 54 kg. Hatkozepig ero barna hajam van, zold szemem. Az arcom azt mondtak szep, ovalis fejformam van es nincs nagy homlokom. A mosolyomban az a baj, hogy picik a fogaim. A mereteim 94cm (mell) 63cm (derek) es 85 cm (csipo).

Imadom a sportokat, focizom is. Zeneben mindent meghallgatok, kiveve a mulatost. Nagyon szeretek olvasni, meccset nezni, pokerezni es dartsozni. Jol ertek az informatikahoz, ezt tanulom elso szakkent. Masodik szakom az ujsagiro, sportriporter. Zongorazom es gitarozom is, ha van idom. Nagyon szeretek sutni, fozni. Imadom az autokat, a nagyobb kutyakat. Sportosan oltozkodom es nem sminkelem magam. Neha van 1-1 pattanas az arcomon, de az kb egy honapban egyszer. Szeretem a sort es a finom borokat. Nem jarok bulizni sem, nem dohanyzom, sem kvzom. Amit utalok az a buta lanyok, akik a penzre mennek. Tovabba azt, ha valaki celtalan.

Nem pasit akarok, csak a parom azt mondta neki alom no vagyok, egy idealis lany. Viszont mas ferfiak szerint nem vagyok az. Erdekelne, hogy a parom nem akar megbantani, vagy rozsaszin kodben lat engem, vagy valoban kozel vagyok valakinek meg az idealjahoz?


2011. jan. 9. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsiii a válaszért de én totál más téma miatt irok neked, én is szeretnék újságírást tanulni azt szeretném kérdezni te hol tanulod és milyen a suli?
2011. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez elég relatív , de így leírtak alapján mondjuk 10-es skálán 8-ban lennél az ideálom :D
2011. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A belsö tulajdonságok jók, pláne a bor és a sör:D:D


A külsö meg olyan dolog, hogy ha leírom Én is a paramétereim vagy képet mutatok az teljesen más.


Nem írtad, de lehet, hogy bajszod van és a melledet becsípné a biciklilánc vagy mittudomén, zsíros a 3 szál hajad:D:D


Ezt nem lehet így megmondani, inkább örülj, hogy a barátod így odáig van Érted.


21/F

2011. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A külsődről kép nélkül nem lehet nyilatkozni, a leírtak alapján viszont nekem egy dolog nem tetszik: "sportosan öltözködöm és nem sminkelem magam"

Én is ismerek ilyen lányokat, jó alakjuk is van, de sokszor az általuk "sportosnak" hitt öltözködés inkább trampli vagy fiús. Az pedig, hogy szereted a sört és focit még inkább a fiús képet erősíti bennem (nem azt mondom, hogy egy lány nem ihat sört, de szintén pár ismerős lányból kiindulva, néha valamiért eléggé illúzióromboló tud lenni, amikor egy lány olyan lendülettel küldi le a korsót, mint egy hétpróbás kocsmaveterán).

Vagyis én az ilyen lányokat havernak/barátnak minden további nélkül el tudom képzelni, de párnak már nem. Én nőies lányokat szeretem, egy nőies lány is tud "vagány" lenni. És szintén ne érts félre, nekem sem jönnek be a szolibarna, platinaszőke, rózsaszín plázap.csák.

2011. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 23F
2011. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket így hiába írod le, személyesen kell megismerni, hogy eldöntsük, tetszel-e nekünk. Egy barát vagy a párod olyat is meglát benned, amit mondjuk te nem (legyen az jó vagy rossz tulajdonság). Meg igazából a szerelem nem attól van, hogy szereted-e a sört vagy picik/nagyok-e a fogaid.. senki nem úgy esik bele valakibe, hogy mindent pontról pontra vesz, hogy stimmel-e az általa elképzelt ideális nőalakhoz, és ha igen, akkor jöhet a belezúgás.. általában mindenestől imádjuk a másikat, és talán még jobban is szeretjük, ha eláll a füle, vagy rosszul állnak a fogai.. és le nem cserélne egy mindenhogy tökéletes nőre. A párodnak te vagy az álomnő, mert szeret kívül-belül, ahogy vagy. És örülj neki, hogy ő így van veled, nem kell, hogy vadidegenek azt mondják, hogy igen, te tényleg álomnő vagy.. nem kell, hogy mindenkinek az legyél..
2011. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!