Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted miért ennyire...

Szerinted miért ennyire idegen egymással szemben a két nem?

Figyelt kérdés

Valahogy nem értem...azt mondják hogy nem lehet megérteni a nőket, nők meg hogy a férfiakat szerintem ez hülyeség de komolyan mondom.


Sokszor làtom hogy a nőkkel úgy beszélnek (nőkről) mint a kutyákról vagy pénznyelő automatáról. A férfiakat is elmondják minden szarnak ....Facebookon egy csomó olyan f..got látok ami elméletileg női érzelem de en is éreztem már 😀 szoval nem értem.


Itt egy példa: van egy szép de “k...va” csaj a vilag szemében, aki tényleg minden pasit “megránt anyagilag” az összes módon kihasználja szerencsétlent(amiért nyilván ő a hibás).


Viszont én is voltam ilyen férfiként szeremileg csalódott, bizonytalan, hatalom vággyal , bosszúval teli.


Akkor nem szándékosan de mindenkit kihasznaltam magam körül és nekem fájt utána a legjobban csak nem mondtam el senkinek.



Szóval valahogy vagy én vagyok űrlény hogy megértem ezeket a dolgokat, vagy tényleg nem tudom.


Tehát azt szeretném mondani ezzel, hogy igazából a külsőségeken kivul nem sok külömbséget látok a 2 nem között (személyiség jegyekre gondolok).


2018. máj. 11. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:
25f
2018. máj. 11. 21:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindannyian emberek vagyunk.:) Szerintem nagy általánosságban annyi a különbség,hogy a nők talán jobban kimutatják az érzéseiket.
2018. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is ostobaság, hogy annyira különbözne a két nem. Vannak dolgok, amik pár emberre igazak, de általánosítani nem lehet semmivel, inkább a személyiségen múlik, ki milyen férfiként, vagy épp nőként. Gyanítom azok terjesztik, hogy az ellenkező nem űrlény, akik egyáltalán nem nyitottak megbeszélni a nézeteltéréseket, elintézik annyival, hogy "bahh pasik" vagy "bahh nők", oszt' jóvanazúgy', rá is hagyják a másikra. Nem egy pasit ismertem, aki tudott beszélni az érzéseiről, és nem egy olyan csajt, aki rettentően zárkózott. Ha megvan az összhang két ember között, értik egymást. Talán az mögött lehet még valami, amit olvastam is valahol, hogy a pasikat valamennyire kevésbé érdekli mit gondolnak mások, ezért sokkal inkább hajlamosak kimondani mit gondolnak, még ha az negatív is. Aztán lehet ez se feltétlen igaz, csak én tapasztaltam így. :D

19/l

2018. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ja, sokan úgy kérdeznek itt az ellentétes nemről mintha űrlényekkel kezdenének..
2018. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!