Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen magassághoz hány kg az...

Ilyen magassághoz hány kg az ideális?

Figyelt kérdés

185 cm

L



2018. máj. 12. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fiúként 80 kilóval is levékonyozzák az embert. Szóval, ha egy lány azt akarja, hogy formás idomai legyenek, akkor azért egy 75 kiló minimum fog kelleni.
2018. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, ne zavarjon, hogy egy 80 kilós lány kövérebb mint egy ugyanilyen súlyú fiú, a testzsírszázaléknak nevezett "hülyeség" miatt.


Kérdező: A 20 körüli BMI az ideális, tehát ehhez a magassághoz kb. 70 kg.

2018. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nem tudom..


én férfiként 194-hez vagyok 75 és 80-nal már simán jól nézek ki.


neked vhol 70 körül jó kell legyen de..soktényezős a dolog

2018. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát ha csak a számokat nézzük akkor mint az előttem az emberek mondták 70körül. De azért az még mindig nem mindegy hogy milyen az alkatod és a tested felépítése. Szóval lehet hogy te éppenséggel 80kg+ is bombán néznél ki ezzel a magassággal, de lehet hogy 70kg-al is túlsúlyosnak néznének vagy nem tetszene amit a tükör mutat. De ugye ezeket csak te tudod. Aztán meg sportolsz-e vagy is izom vagy csak zsír vagy-e? Mennyi vagy most és úgy általában?
2018. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

utolsó, ez most elgondolkodtatott, nem, nem tetszik az, amit a tükörben látok, ezért is írtam ki ezt a kérdést.

köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. máj. 13. 00:10
 6/20 anonim válasza:

70 és 95kg között mozog a megfelelő testsúly ehhez a magassághoz.

A nagyon vékony és karcsú alkat = 70-75kg

Az átlagos, szintén karcsú alkat = 75-85kg

A kicsit teltebb alkat pedig = 85-95kg

A túlsúly pedig 95kg+

2018. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4#-es vagyok. Miért most mennyi vagy? és mit teszel ellene? Mit látsz a tükörben ami nem tetszik és hol?
2018. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
68 kg vagyok és az nem tetszik, hogy vastagok a combjaim, es fogalmam sincs, hogyan lehetne csak combból fogyni úgymond:/ mással nincs bajom.
2018. máj. 13. 16:58
 9/20 A kérdező kommentje:
Valaki, valami tanács esetleg?:D
2018. máj. 13. 17:01
 10/20 anonim ***** válasza:
68 az elég kevés szerintem ehhez a súlyhoz, inkább az lehet a baj ami a fejedben van magaddal kapcsolatban. Helyi fogyás meg nem létezik, csak akkor fog onnan is lemenni ha rendesen fogyózol és kardiózol és összességében fogysz le. Viszont alak formálás létezik combra amit ha csinálsz ha nem is fogysz le onnan formásodsz ami már tetszhet neked is. De kétlem hogy olyan borzalmas lenne a helyzet, amúgy is ha kicsit vastag az sose baj még jól is állhat.
2018. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!