Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm-es magassághoz mi az...

170 cm-es magassághoz mi az ideális testtömeg egy nőnek?

Figyelt kérdés

Én teljesen jónak gondolom az alakom, nem akarok sem fogyni, sem pedig hízni. De itt, ezen az oldalon néha szerintem teljesen okés tömegre is rámondják, hogy kevés, gebe, anorexiás, stb.

55-56 kg körül vagyok, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Szerintetek mekkora az ideális tömeg, ha ez kevés? Mondhattok egy tartományt is, izomtól, csontozattól függő változásoktól függően.


2017. dec. 11. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha teljesen jónak gondolod, akkor mit érdekel a GYK véleménye?
2017. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes a tömeged, de ezt azért a genetika meg a csontozat jelentősen meghatározza.
2017. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valóban csak tartományt lehet mondani. Ha vékony alkatú vagy (vékony vázrendszer, kevés izom), akkor nagyjából 53-58 kg a megfelelő tartomány. Ha szélesebb alkatú, és izmosabb vagy, akkor nagyjából a 60-65 kg tartomány az ideális.
2017. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 54-55 vagyok, sajnos körte alkatú, így nem tetszem magamnak.
2017. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55-65 egy nőnek. De egy 13-16 èves lánynak mehet a +5 is, mivel ők amúgy is olyan korban vannak, hogy hol vèkonyak hol kövèrebbek, meg amúgy is szerintem jobban nèz ki egy csaj normálisan, mint vèkonyan. Èn mindig leírom hogy ez nem arányszabály. Lehet 5kgval kevesebb vagy ès úgy is jó meg ellenkezőleg is
2017. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi vagyok, hogy akik sápítoznak, és anorexiát kiáltanak egyből az ilyesmi tömegre, azok szerint mi az ideális. Sajnálom, de nem fog bejönni az agyturkászási kísérlet, nincs a kérdés mögött semmi más.


Amúgy nagyon vékony csontozatú vagyok, és lassan már egy éve dolgozom azon, hogy csinos, sportosan vékony alkatom legyen, és ne skinnyfat.

2017. dec. 11. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy ideges? Eddig senki nem kiáltott anorexiát, és az agyadban sem akar senki turkálni.
2017. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ebből megtudod.

2017. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ideges.

Most nem kiáltott anorexiát senki, de amióta gyakorizom, sok példát láttam erre.

Az agyturkálást arra értettem, hogy jött a szokásos komment, hogy ha meg vagyok elégedve, akkor miért kérdezem... :D Mintha csak az tehetne fel kérdést, aki bizonytalan. Tévedés...

2017. dec. 11. 23:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Ideális? Attól függ,hogy milyen alkat tetszik ,de olyan 53-59 kg között ideális lehet valaki 170cm magasan.

Viszont én a vékonyabb alkatot kedvelem ,mármint magamon úgyhogy ,ha én lennék 170cm akkor tuti olyan 50kg lennék.

Én 175cm vagyok és jelenleg 59-60kg,de a cél 56kg.

2017. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!