Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek tetszenek a...

Lányok, nektek tetszenek a macisabb pasik?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdés magamra vonatkozik, magas vagyok és ruhában igazából nem látszik, illetve alig, de kicsit macisabb a felső testem, nem valami szálkás, feszes valami. Ez titeket zavarna? 24/f
2018. máj. 13. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen igen. Minden vágyam, hogy egy pasinak elpuhult, zsíros teste van, sörhasa, és nagyobbak a mellei mint a sajátom. 24/L
2018. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy vki nem izmos, nincs baj.( sot, nekem pont a vekony v atlagos, nem izmos jom be). A macis sosem tetszett... ami fura, mert en egyaltalan nem vagyok vekony, cicis/fenekes vagyok, tipikus homokora alkatu.
2018. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nincs mellem és a hasam is alig áll ki :) de akkor azt hiszem igyekszem komolyabban venni az edzést :) mondjuk akkor már a páromtól is elvárom, hogy adjon magára...
2018. máj. 13. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát, van, akinek tetszik, de nekem nem épp egy "macis" férfi az álmom. Szerintem objektíven nézve sokkal szebb az izmos, feszes test. Nem muszáj kétajtós szekrénynek lenni, már egy közepesen kidolgozott izomzat is nagyon jó tud mutatni férfiakon, nőkön egyaránt.
2018. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Menj edzőterembe és szálkásíts és soha nem leszel vonzó,a lányoknak az izmos,vagány,nagy és vastag farkú srácok kellenek!
2018. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó mintha egy cseppet frusztrált lenne :D


(És, gondolom, sose beszélgetett még lányokkal ezekről a dolgokról, mert akkor nem írna ilyen hülyeségeket.)

2018. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Örülök,hogy érdekel a lelki világom,nos köszönöm,jól érzem magam.

Dehogynem beszélgettem,többet is mint gondolnád,és többségében lányokkal!

Realista vagyok és magamból kiindulva az izmos,szálkás telivéreket szeretik a csajok!Rengeteg lány van a farkamon mivel tetszem nekik és pénzem is van bőven,az,hogy valaki dagi és itt próbál vígasztalást találni,nem az én gondom.Ha változást akarsz,menjél hájat olvasztani és nézz szembe magaddal! Vagy gyere el egy havi edzésemre,tuti megváltozol!

2018. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, meggyőztél, szerintem is szexik az izmos telivérek

[link]

2018. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!