Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiukhoz szolok! A “jokislanyok...

Fiukhoz szolok! A “jokislanyok” vagy a vaganyabb lanyok tetszenek nektek inkabb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 99999 ilyen kerdes van, de erdekel a tobbseg velemenye.

#tetszés #vaganysag
2018. márc. 8. 08:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétumot írhatnál miért jó kis lány a jó kis lány, és miért vagányabb lány a vagányabb lány.
2018. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Most sorolnek ide konyv/sorozatkaraktereket, hogy kikre ertem, de nem hiszem, hogy mondana valamit. Tehat a jok, azok olyan megronthatatlanok, semmi izgalomba nincsenek benne, ezaltal kicsit uncsibbak lesznek. Ez az oltozkodesukon is meglatszik, hogy ok olyan konzervativabb, zarkozotabbak. Viszont mindig kedvesek hozzad, meg ugy mindenkihez.

A vaganyabb, rosszabb lanyok pedig ezeknek az ellentetje. Ok nem mindig kedvesek, viszont nem is ellensegesek. Az oltozkodesuk is lehet kirivobb (bar ez nem azon mulik szerintem, mert egy vaganyabb lany is oltozkodhet zarkozottaban). Kiallnak a velemenyukert, sajat magukert. A beszedet nem emlitenem meg (hogy karomkodik-e), mert ez sem attol fugg. De elkepzelheto, hogy becsuszik egy-ketto. Ha valaki beszol neki, visszaszol, es nem baromsagot. Ja, es ok is lehetnek kifonomultak. Nagyjabol ennyi.

2018. márc. 8. 08:51
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Szóval a vagány az egy nagyszájú r#banc.


Kösz nem! Inkább rendes csaj "jókislány"!

2018. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Ésszerűek jönnek be.
2018. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyik sem, semmi sem ennyire fekete és fehér, az emberek meg főleg nem.
2018. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es ha neked ez jott le, gratulalok. Egyebkent ez is relativ, tehat gondoltam nem kell jellemzest irnom.
2018. márc. 8. 09:06
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Amikor valaki kiejti a száján, hogy konzervatív öltözködés, hirtelen rögtön nekem a 15-20 évvel ezelőtti bőgatyás farmer, mindenből eggyel nagyobb méretű ruha jön eszembe.


Miért lenne unalmas az, aki normális mindenkivel? Utálom a házisárkányokat!

2018. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehetsz több 15 évesnél, ha ilyen kérdéseid vannak. A világ nem fekete-fehér, ahogy az emberek sem. Jól írja az egyik válaszoló.
2018. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Itt mindenbe belekotnek? Csak annyit kerdeztem, hogx valasszatok ket tulajodnsag kozul? Tisztaban vagyok vele, hogy a vilag nem fekete es feher. Itt olyan sok az okos ember egyebkent, csak a fiatalabbakat tudjatok leszolni allandoan :)
2018. márc. 8. 09:12
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az arany középút a nyerő.
2018. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!