Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az egyetlen barátom mint kiderült elhíreszrelte az ismerőseinek, hogy én pszichiátriai eset vagyok. Kibeszélt nekik engem. Most mindegyikük azt hiszi nem vagyok normális, és úgy néznek rám mintha a zárt osztályra lennék való. Hozzáteszem amiért a barátom ezt gondolja rólam, alaptalan. Már nem tudom mit tehetnék. Előtt is elkerült mindenki, rossz érzés látni magamon az emberek utálatát...

2018. máj. 14. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Előtte *

Ezek után nem tudom hogyan kezdeményezhetnék az emberek felé.

2018. máj. 14. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akit te a barátodnak hittél, az valójában az ellenséged. Nagyon magasról le kell szarni, aztán pedig IGAZI barátokat kell keresni. Nem szabad rágörcsölni, lehet, hogy időbe fog telni. Csak magadat add, ne színészkedj. Ne ess túlzásokba. Én pl nem utállak, pedig cseppet sem ismerlek. Ha ismernélek se hiszem, hogy utálnálak, ha nem adnál rá okot.
2018. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet tesz,akkor nem a barátod,hanem egy áruló féreg! Szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2018. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Osztálytársam 😒 nem tudom elkerülni csak ha sulit váltok
2018. máj. 14. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
daráld be,bal egyenes jobb felütés bal horog jól bevállik :)
2018. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen pletykafészkeket.
2018. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Velem is történt hasonló. Hátba támadtak teljesen alaptalanul.

Megbocsátottam az illetőnek, de a lehető legkevesebbet próbálok érintkezni vele.

Ha őszintén kifejted neki, mit érzel és mennyire alattomos, amit tett, magába fog nézni, ha van lelkiismerete.

2018. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!