Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek beszélgetni? Folyamatosan szembesülök vele, hogy egyáltalán nem kommunikativak és nincs is erre igényük.

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én például mindig is kuudere voltam, ez van, ilyen vagyok.
2018. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen csak olyan emberekkel próbálsz kommunikálni,ismerkedni akivel semmi közös témátok nincs, így nem is nagyon tudtok miről folyékonyan beszélgetni,mert nem tudtok a másik mondandójához értelmeset hozzáfűzni. Ha olyan emberek vesznek körül,akikkel van közös témátok eltűntek miről beszélgetni akkor lesz kommunikáció is. Máskülönben csak ültök mint a kukák..
2018. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig passzolnak az igények. Én például csendes vagyok, de ha van megfelelő partner, akivel érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, és valóban kommunikálni (adok-veszek stílusban) lehet, azzal működik a beszélőkém, mert azt nem szeretem, mikor tőlem várják a monológot, de azt sem ha csak magáról regél az illető, mintha egy élő diktafonnak használna engem. Amúgy meg rohanásban van mindenki, vagy telefonon ír annak, akivel közölni valója van. Értékkel bír a minden zavaró tényezőtől mentes, egymásra figyelő beszélgetés.
2018. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted tartoznak veled beszélgetéssel?
2018. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!