Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is így gondolja, hogy...

Más is így gondolja, hogy kell a másik?

Figyelt kérdés
30 felé araszolva úgy gondolom, hogy bejárni dolgozni, magamnak venni dolgokat, az, hogy ÉN "legyek", nekem jó legyen már nem nyújt elég motivációt arra, hogy megerőltessem maga. Kell egy ember mellém akiért tudok tenni dolgokat, mert szeretem. Nem kell nekem végtelen, őrült, lobogó szerelem, elég egy kis öröm, és a tudat, hogy ott van valaki akiért lehet tenni dolgokat, akinek az öröme kielégít.
2018. máj. 17. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én megbolondulnék egyedül...

És engem valóban boldoggá tesz az hogy minden tőlem telhetőt megteszek a férjemért,meg persze a két drága gyermekünkért.

Egyedül magamnak még kávét sem csinálok,akkor iszok,ha a férjem is kér😁

2018. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ott tartok, bár ne a szolgáltatók, lakbér, fiziologiai szükségletekért kéne dolgozni es ne én szolgáljam a pénzt , hanem ő engem
2018. máj. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, én imádok egyedül lenni és egyáltalán nincs igényem arra, hogy legyen valaki mellettem, akiért tennék dolgokat. Bőven elég motiváció számomra önmagamért élni. Sokaktól hallom, hogy milyen rossz hazamenni egy üres lakásba, amit szintén képtelen vagyok átérezni, hiszen nekem ez maga a tökély.
2018. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!