Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha valaki 15...

Mit jelent, ha valaki 15 hónapja nem posztolt a face-ra, előtte meg tele olt a net az utazásaival, meg a jóképű pasijával villogós képeivel?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy gáz.
2018. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy megsúgták neki, hogy figyel, gáz az, amit csinálsz és ahogy, vagy magától rájött, utóbbit irreálisnak érzem.
2018. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
figyelj...
2018. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen egyáltalán nem posztolna, annak ellenére hogy netfüggõ, az szokatlan lenne. Az is lehet, hogy új profilt készített és azon nyomatja tovább. Több ismerōsömnek van több faceb. profilja is.

Az is lehet, hogy átszokott az instagramra és inkább azon posztol.

2018. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán posztolok bárhová is. Instagrammon pl 2014 óta fenn vagyok,de összesen azt hiszem 6-7 képem van és kisebb megszakításokkal kb 2 évig szünetelt a fiókom. Facebookot kb fél éve nem használok max ha látom hogy valakinek szülinapja van aki olyan annak korom, esetleg nagy ritkán belikeolok valamit hogy lássák "élek" Nincs ennek az egésznek különösebb oka, egyszerűen csak rájöttem,hogy nem a közösségi médiák körül kell forogjon az ember élete, hanem azok körül ami fontos ( család, barátok, hobbi, munka stb) Szóval nem volt különösebb oka,hogy lekorlátoztam ezek használatát csak ÉLETET akartam. Lehet ő így van ezzel...
2018. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megtaláltam az istan

ott nyomul tovább

2018. máj. 18. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Konstatálta, hogy senkit nem érdekel.
2018. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!