Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A négy fal között törvényszerű...

A négy fal között törvényszerűen bekattan az ember?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy, hogy szobában, házban kellett huzamosabb ideig lennetek?
2018. máj. 21. 22:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
pl amikor egyedül vagyok otthon az nagyon rossz érzés és utána ha kiszabadulok emberek közé még egy vadidegenhez is hozzászólok mint az öregek a buszmegállóban
2018. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Ha egyedül vagyok is, találok valamilyen elfoglaltságot.
2018. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Ha mondjuk beragadnák egy liftbe, egyedül, akkor is kitalálnák valamit. Ha nem is, akkor lefeküdnék és aludnák a padlón.

Ha itthon vagyok egyedül, akkor pedig találok valami elfoglaltságot, hogy ne unatkozzak.

2018. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én igen, de más nem biztos. Ez emberenként változhat.
2018. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Általában hétvégén és hétköznap esténként egyedül vagyok, csendben, még sem vagyok bekattanva.
2018. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Itt a huzamosabb idő nem mindegy kinek mennyi. Ha pl. fél évig csak a boltba jársz le és ennyi a napi személyes emberi kapcsolatod, szerintem törvényszerű, igen. Le kell lépni néha messzebbre pár napra, vagy rendszeresen rövidebb időre valami hobbiszerű dolgot kitalálni ami nem otthoni.
2018. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elhagyni a helyiséget, azaz fogságban vagy, akkor igen. Egyébként semmi bajod sem lesz, mert ha az elméd úgy gondolja, hogy ez már nem jó, magadtól ki fogsz menni a szabadba. Ugyanúgy, mint ahogyan vízbe sem tudod fojtani magad.
2018. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Én 3 napon belül lemerülök, ha nem tudok kimenni sétálni a levegőre és hamarosan nagyon kikészülnék, bár megőrülni szerintem nem tudok, legalábbis ahhoz átkozottul sok kell.

Ha a házból sem mehetnék ki, néhány óráig jól bírnám (alvást nem számítva), utána egyre rosszabbul, szerencsére sosem próbáltam.


Az emberek jóval kevésbé hiányoznak, néhány hét magamban az teljesen OK, de mostanában ebben nincs tapasztalatom, mert a párommal élek. Más emberrel viszont van, hogy egy hónapig sem beszélek. Nem vagyok nagyon szociális, viszont szeretek kommunikálni, néha még élőben is kell.

2018. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a babámmal vagyok itthon 8 és fél hónapja. Nem mondom,hogy be vagyok zárva,de nem sokszor megyünk el,ahhoz képest,hogy én állandóan mentem minden felé. Meg lehet szokni néha az őrület kap el,mert megetnékem van viszont a fiam utálja a babakocsit szóval tényleg csak akkor jutunk el,ha muszáj menni valahova vagy épp alszik és belecsempészem a kocsiba,mert ha épp álmos akkor kibírja. Szóval be lehet zizzeni picit. Ha egyedül kéne bent töltenem ennyi időt akkor már teljesen becsavarodtam volna. 😅
2018. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pár hónapja lakásban élek, és bezártság érzésem van. A napokban kezdtem érezni megőrülök ettől. Egyre inkább...
2018. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!