Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tudtok uralkodni a nevetése...

Ti tudtok uralkodni a nevetéseteken vagy én vagyok rossz ember?

Figyelt kérdés

Szóval múltkor vettem észre, amikor a vonatra vártam, hogy egy bácsi le akar szállni a vonatról, de helyette beakad a lába és egyszerűen kizuhan belőle, hasra a földre.

Rám olyan röhögőgörcs tört, hogy nem tudtam hogyan visszafogni, remegett a testem, ahogy visszafojtva a levegőt próbáltam elnyomni. Rossz érzés volt, mert sokan álltak körülöttem, akik nem nevettek.



2018. máj. 20. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, egy bunkó suttyó vagy. Legalább segítettél a bácsinak felállni?
2018. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Általában én is röhögök, amikor valakit valamilyen kisebb baleset ér, de ez pl. egyáltalán nem lehetett szerintem vicces...

Remélem, amikor te leszel annyi idős, hogy már járni is nehezedre esik és történik veled valami hasonló, téged is csak körberöhög majd pár gyökér, ahelyett, hogy segítenének :)

2018. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Én is röhögtem, amikor egy idős férfi bottal lerántott egy komplett polcot egy üzletben, és másodpercekkel a botlás után is csörömpölve potyogtak le az edények (mert ráadásul mind törékeny áru volt). Mert olyan volt, mint egy régi börleszk film Mentségemre szolgáljon, hogy nem voltam egyedül, többen is kuncogtak.
2018. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudtam segíteni, mert nem a közelemben volt, hanem a peron másik végén. Más meg addig segített.

Magamon is szoktam nevetni, ha pl. beverem a fejem vagy elesek.

2018. máj. 20. 12:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként de, vicces volt. Ezért nevettem rajta. De ezt leírtam.
2018. máj. 20. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Le fognak pontozni, én nem akarok nevetni az ilyenen, de olyan, mint egy tüsszentés, nem tudom visszafogni. Gyerekkorom óta ez van.


Nem tudnám komoly arccal megkérdezni, mi a baj. Egyszer egy néni a csuklós buszon rosszul állt be, és ahogy kanyarodott a busz, mint valami tornász, úgy pörgött a rúdon, és mintha lassított felvételen feküdt volna bele az ott ülők ölébe.


Legjobb barátnőm meg annak idején nagyon magas sarkú cipőben jött suliba, és mondtam neki, hogy furán bicsaklik benne, vegye át. A lépcső közepén megbotlott, legurult, majd az alján ült és sírva röhögött. Csak annyit mondtam, "kérlek, mondd, hogy jól vagy, mert nagyon kell röhögnöm".


De magamon is röhögök, állandóan megbotlok dolgokban, beverem a kezem (nagyon lóbálom), volt, hogy jöttem le a galériaágyról és kettőt léptem egy helyett és seggre ültem. Az a legrosszabb, mert röhögve káromkodok, hogy fáj. 😁

De velem is volt olyan, hogy sima tornacipőben elestem a suli bejáratánál, és szerencsém, hogy nyitották a kaput, így szabadon gurulhattam, másképp felkenődöm a vasajtóra. 😁

2018. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Semmibaj!inkabb nevess,mint sirj :)

De azert gyakorold a visszafojtast :)

Amugy biztosan viccesen bukott,ha nevettel...

Biztosan nem nevettel volna,ha ordit a fajdalomtol.

Es biztosan eppen jo kedved is volt.

De azert tenyleg jobb,ha nem nevet az ember ilyenkor,jobb komolynak maradni. :)

2018. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj, ilyen buszos nekem is volt. Egy lány esett el fékezés közben, egy fiú nadrágjában akart megkapaszkodni, amit persze lehúzott így. Ott meghaltam.

A másik, amikor egy magában beszélő nő mellé ültem le véletlenül buszon. Amikor elkezdett káromkodni, akkor már nagyon nehéz visszafogni.


Magamon pl. biciklizés közben valamiért nagyon elbambultam és nekitekertem a villanyoszlopnak. Fel sem tűnt, hogy előttem van, annyira szórakozott voltam.


Amúgy nem lett semmi baja a bácsinak, amikor felállítottak, akkor sétált tovább a csomagjaival. :D

2018. máj. 20. 13:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyomtam nektek zöldet, mert az erkölcsrendőrség tényleg lepontozott. Csak a rossz kívánság nem bántja őket. :D
2018. máj. 20. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!