Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez kopaszodás, vagy csak...

Ez kopaszodás, vagy csak ritka a hajam?

Figyelt kérdés

(Igen, vörös vagyok -sajnos)


[link]


[link]


Nem tudom eldönteni, pedig ha kopaszodás szeretnék ellene tenni, de igazából mindig vékony hajam volt, meg a felső képen izzadt.


Vélemények?


2018. máj. 22. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig is ilyen volt?
2018. máj. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legalább 4x kérdezed meg...

Miért nem mész el fodrászhoz vagy bőrgyógyászhoz?

2018. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kopaszodsz...
2018. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen idős vagy?

Ha olyan kihulló hajszálakkal találkozol, ami kicsik, és elvékonyodik a vége, az a genetikai kopaszodás előjele.

És hozzá meglehetősen viszket is a fejbőr.

2018. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22
2018. máj. 22. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a vörös haj nem gáz, a kopaszodás sem.


De ez a nagy önbizalomhiány...hát nem tudom, felnőtt férfi embernél béna azért kicsit. Ha meg gyerek vagy, akkor tanácsolom, ne így építsd fel a jellemedet, hogy itt teszed közzé a fejedről a képeket, meg ilyen nevetségesen gyerekes módon viselkedsz.

Tanulj, olvass, barátkozz, ismerkedj.

2018. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos kopaszodás, ez szimpla genetika, nekem is vörös a hajam és ugyanígy kezdödött csak 26 éves korom körül, 28 éves koromra meg felgyorsult. A fotó alapján először azt hittem magamat látom....
2018. máj. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekem is, alapból ritka és vékony szálú. Elegem lett belőle, aztán vettem egy nagy levegőt, és inkább letoltam az egészet. Heti egy-két alkalommal borotvával végigmegyek a fejemen és ennyi, nem kell többet aggódni miatta. Szerintem sokkal jobb így.
2018. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!