Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » (Általában) a nők miért...

(Általában) a nők miért szemetek egymással, és a férfiak miért nem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Csak egy kérdés. Voltál már nők között?
2018. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
és férfiak között?
2018. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Az emberek szemetek egymással. Nincs különbség. Maximum abban, hogy a nők talán másképpen csinálják ki egymást, de ez is csak egy nagy általánosság.
2018. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Férfiaknál kicsit nagyobb a rizikó, ha elkezdenek kcsögösködni egymással.

Nem egy élmény a szájsebészeten ücsörögni. :D

A nők meg szabályosan kiprovokálják, és valamiért teljesen biztonságban érzik magukat, hogy őket nem fogja bántani senki fizikailag.

2018. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Todboy ***** válasza:
27%

Ez tényleg megfigyelhető, akár női blogokon, Nlcafén vagy a feminán is.

Legszembetűnőbb nekem a fogyókúra és a sport kategória.

Megfontoltan hazugságokat terjesztenek nő társaiknak a cikkírók, gondolok ilyen kamuszarokra, hogy málnadiéta.

Ugyanakkor, ha megfigyeled a shop buildert, a fitbuildert, tesztoszteront, vagy egy csomó blogot a férfiak nem mennek rá társaik átba.szására.


Az előbb emilített oldalak odacsábítják a nőket azzal, hogy bennünk bízhatsz, mi elfogadunk bármilyen alakod is van, közben felajánlják a fogyókurázást, hogy növeljék a nők frusztrációját. Hogy mégjobban elmélyítsék a gondokat, elhitetnek ilyen faxságokat, hogy a helyi zsírégetés működik, és ezt csakis málna meg ribizlidiétával érhető el. Nyilván nem fogják elmondani, hogy a gyümölcsöknek magas a cukortartalma, és még odaköpnek valami olyasmit, hogy tudósok is bebizonyították. A Flabélossal is nők céloznak meg nőket, akik végső elkeseredésükben elhiszik, hogy ha ráz a gép akkor fogyni fogsz, és ez elég, nem kell diéta, vagy valós aerob mozgásforma. Csak észre kéne venni, hogy a traktorosok, főleg az MTZ-sek mennyit rászkódnak, akár 16 órában, és a legtöbbjük mégis mázsa körüli.

2018. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők általában nem szemetebbek egymással, mint a férfiak. A te érvelési hibád: szalmabáb.
2018. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

A férfiak általában korrektebbek. Oké, ezért valószínűleg le lesz tépve a fejem, de sajnos ez manapság így néz ki.

A férfiak kevesebb dolgon képesek összekapni, mint a nők. Mi nem állunk neki egy ruhán veszekedni. Videójátékon talán, de 10 perc múlva már tojunk is az egészre és nem fortyogunk tovább magunkban.

Férfiként, ha valaki nem szimpatikus, akkor szemtől-szemben lejátsszuk a dolgot és nem kezdünk el taktikázni és hazugságokat terjeszteni.

Férfiként mi nem bújunk szexista dolgok mögé, hanem elvan tőlünk várva, hogy vállaljuk jobban a felelősséget, ezért jobban át is gondoljuk azt, hogy bánunk mással.


És mielőtt jönnének a szövegek: Rengeteg nőtől hallottam már azt, hogy azért barátkoznak inkább férfiakkal, mert korrektebbek és megbízhatóbbak. Szóval, ez nem csak az én véleményem, hanem rengeteg nőé is.

2018. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mi nem állunk neki egy ruhán veszekedni. Videójátékon talán"


Mert az annyival érettebb dolog.


"Férfiként, ha valaki nem szimpatikus, akkor szemtől-szemben lejátsszuk a dolgot és nem kezdünk el taktikázni és hazugságokat terjeszteni."


Te nem sok embert ismersz.


"Rengeteg nőtől hallottam már azt, hogy azért barátkoznak inkább férfiakkal, mert korrektebbek és megbízhatóbbak. Szóval, ez nem csak az én véleményem, hanem rengeteg nőé is."


Amíg a férfiak díjazzák ezt a "különlegeshópihe-jelenséget", és jár a buksisimogatás a "minden nő ilyen meg olyan, kivéve engem" jellegű csajoknak, addig lesznek ilyen nők.

2018. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te még nem láttál önbizalomhiányos férfit egy férficsoportban? Kicsinálják őket.
2018. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A nők csak érzelmi téren képesek kezdeni valamit a dolgokkal. A szemétkedés egy formája a passzív agressziónak. A nők nem nyíltan agresszívak, hanem aljas, hátbatámadós, kiszámíthatatlan módon. Ezt közülük többen úgy mondják, hogy szeszélyesek, én meg inkább személyiségbeli gyengeségnek tartom.


A pasik legtöbb esetben racionálisan próbálják a problémáikat elintézni. Egyenesebb, kiszámíthatóbb módon, mint a nők. Ez nem jelenti azt, hogy jobbak. Csak kiszámíthatóbbak, ezért nem tűnik annyira szemétnek.

2018. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!