Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék a sírás ellen?

Theazombiee kérdése:

Mit tehetnék a sírás ellen?

Figyelt kérdés
Stresszhelyzetekben elkezdek sírni és nagyon nehezen tudom abbahagyni, több órán keresztül is visszatérhet a zokogás. Valószínűleg túl érzékeny vagyok. Nem tudom, hogyan kezelhetném az ilyen helyzeteket, hogyan legyek magabiztos?

2018. máj. 23. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Majd ki fog alakulni, de ne akard erőszakkal visszafogni a sírást.


A sírás a szervezet öntisztító folyamata, amikor a mérgek távoznak a szervezetedből. Inkább örülj neki, hogy képes vagy sírni, sírd csak ki magadból a bánatot, frusztrációt, kudarcot, meg fogsz könnyebbülni tőle. Én sírás után mindig megkönnyebbülök, ezért utat is szoktam neki engedni, ha jönni akar.

2018. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg kell erősödnöd lelkileg. Sajnos muszáj ebben a világban.
2018. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is elő szokott fordulni. Olyankor úgy érzem az a legjobb, ha alaposan kisírom magam, ezzel levezetem a feszültséget és utána megnyugszom.
2018. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#1 nél a pont!!! Nyugodtan!!!
2018. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy jó dolog. (részben) de mások előtt megalázó és problémákhoz vezethet. Ezért szeretném visszafogni, legalább mások előtt.
2018. máj. 24. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van nekem is:( gondolkodtam hogy gyógyszerrel kéne kezelni ( nyugtató) de végül elvetettwm az ötletet
2018. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!