Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetne ez ellen tenni valamit?

Lehetne ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ha idegen emberek előtt, vagy eyáltalán emberek előtt kell beszélnem akkor folyton elvörösödök, így van ez felelésnél is és nagyon zavar, és ciki és ettől csak még jobban elvörösödök...és elég halkan is beszélek, még az osztálytársaim előtt sem merek annyira beszélni, és emiatt lelki terrorban tartanak, az önbizalmam már mínuszban van és párszor már sírtam is miattuk, és folyton csak kihasználnak és gondolom ha lenne önbizalmam, magabiztos lennék akkor meg tudnék szólalni normálisan, de igazából ez az én hibám, mert nagyon számít nekem mások véleménye (még azoké is akiket nem szeretek). Szóval ha van valami tanácsotok, hogy hogyan ne foglalkozzak mások véleményével azt kérlek írjátok le, mert nemhiszem hogy sokáig fogom még ezt bírni, pár hónapja volt is egy pánikrohamom és sajnos mindenki látta ahogy végigsírom az órát


16/L



2014. okt. 18. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj :)
2014. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felelj hangosabban. Ha nevetnek még hangosabban. Üvölteni már nem kell csak tartsd azt a szintet. Legalább jófej leszel mert egy jót nevettek rajtad. Amúgy nálunk is mindenki így csinálta suliba, sőt 90% ki sem ment felelni, csak kérte az 1-est. Gondolj arra, hogy pont az akarják elérni, hogy pánikrohamod legyen. Te meg nem adod meg nekik ezt az örömet.
2014. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, ők igazából nem tudták hogy pánikrohamom van, és nem röhögnek ha felelek, csak gondolom hogy mit gondolhatnak rólam, meg már hallottam hogy rólam pletykáltak és amikor közelebb mentem, vag egyáltalán észrevették hogy ott vagyok elhallgattak, és már nem tudok mit csinálni eléggé szociális fóbiás vagyok, és nem igazán bízok az emberekben sajnos:(
2014. okt. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!