Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a világ egy süllyedő hajó?...

MEMO AHUN kérdése:

Ez a világ egy süllyedő hajó? A többi lent. 👇👇

Figyelt kérdés

Az van hogy egy osztályba járok és már diakmeloztam és melózok is. Az van hogy velem együtt 31en vagyunk és ha valami baj lenne vagy probléma akkor nem a megoldást keresik ha nem nagy ívben lesz@rják mert azt mondják "ez van ezt kell szeretni" és ha valami probléma támad inkább nem tesznek semmit. És már belefáradtam hogy mindenkinek segítsek mert hülyék és bárhogy magyarázom nekik nem fogják fel hogy a problémát meg Kell oldani nem pedig vele élni. Én legalább megpróbáltam. És inkább magammal foglalkozok hogy ember legyek ne valami klón ami fütyülésre táncol.


Szerintetek valaha lesz változás ilyen szinten??



2018. máj. 24. 05:09
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
És A Nap Különleges Hópelyhe díj nyertese nem más, mint:
2018. máj. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Mi lenne ha konkrétabban fogalmaznál?
2018. máj. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Zseniális.
2018. máj. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Todboy ***** válasza:
62%

Szóval mivel van két elírás a szövegben, és ti találtatok egyet, úgy vélitek, feljogosít titeket arra, hogy másokat bántsatok?

Igencsak úgy tűnik számomra, hogy súlyosan aberráltak vagytok, hisz a kérdésre válaszolni nem tudtatok, ellenben nagyot élvezkedtetek egy elíráson.



Kérdező:

A világ nem süllyedő hajó, csak az osztályod tagjai képtelen a fejlődésre.

Jól látod, a problémákat meg kell oldani, ők ezt nem voltak képesek megérteni annak ellenére, hogy segítettél. Ne érezz bűntudatot miattuk, ők döntöttek így, mutattál nekik egy másik utat, de nem léptek rá.


Sajnos nem mondhatom, hogy a korral jobb lesz, hogy feltétlenül látsz majd változást. Ha továbbtanulsz, vagy dolgozol ugyanígy találkozol majd lehetetlen emberekkel, talán kevesebbel.

Azt tudom tanácsolni, hogy keresd a hozzád hasonlókat, és nem kell mindig az elveszettekért harcolnod, de az mindenképp dicsérendő.

2018. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Még egyetemen is ilyenek lesznek, szóval fel lehet készülni! Jobb kimaradni belőle, mert tényleg nem tudsz tenni semmit mások hülyeségeival.


Amúgy🎼🎵🎶

A világ egy kicsi tulipán

Ne is érj hozzá

Nehogy bajt hozz rá

Amíg él a kicsi tulipán

Addig mindenképp

Legyen álomszép a világ

2018. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a mesében részeg a királyfi és ronda a királylány,

de még a szemétdomb felett is felragyog a szivárvány.

-- Junkies

2018. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
remélem nem ülsz végig egy egyetemet..hanem inkább vállalkozol és megoldod a problémákat
2018. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!