Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért tartják gyengének a békés természetűeket?

A primitívség lenne az oka?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bántalmazás, zaklatás, Bullying, békesség, dominancia

2018. máj. 26. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Tájékozatlanság.

Hiszen a békés ember éppen az, akinek van ereje. Nem szorul külső megerősítésre, nem érzi szükségét az örökös konfrontációnak.

Én is békés ember vagyok, de ez nem megy az érdekérvényesítés rovására. Csak én nem hőbörgök hanem érvelek, tárgyalok. Ha a másik meg felbaśsża magát valamin, akkor tudom, hogy az kizárólag őróla szól. Ennyi.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2018. máj. 26. 12:29 Privát üzenet
Ez csak a primitív pronyó rétegeknél van így,kulturált normális emberek békésen élnek,és nem csinálják a feszkót.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2018. máj. 26. 12:34 Privát üzenet
Ismerős nagyon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2018. máj. 26. 16:59 Privát üzenet

Mert ideig óráig tudnak velük baszakodni.

Csicskáztatni öket meg beszólogatni nekik.

Addig amig el nem fogy az embernek a türelme.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2018. máj. 26. 18:18 Privát üzenet
Mert nem bántanak annyira másokat.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2018. máj. 26. 18:23 Privát üzenet
Erre csak azt tudom válaszolni, hogy a türelmemmel szelídítettem le egy férfi ismerősömet a közelmúltban. (Nagyon vad természete volt addig...)

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2018. máj. 27. 00:44 Privát üzenet
Szerintem a legerősebb emberek azok, akiken nem látszik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2018. máj. 30. 16:05 Privát üzenet
Engem is békésnek gondolnak, aztán még ők sértődnek meg, ha kiderül az ellenkezöje, mikor megpróbál fejemre nőni a köcsögje.Általában a kisebbségi komplexusos balf aszok, meg a megkeseredett, szerencsétlen tramplik próbálnak mástlenyomni, hogy ők többnek látsszanak és nem veszik észre, hogy csak lejáratják magukat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont ápr. 12. 21:28 Privát üzenet

ez szerintem ilyen evolúciós állatvilágból jött ösztönös dolog

aki ilyenekért lenéz másokat az lehet azt gondolja a másik csak azért nem olyan jellemtelen mint ő mert hülye hozzá, vagy valami ilyesmi

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont jún. 9. 06:04 Privát üzenet
Igen,primitívség.Nekem már elegem van ebből.Békés és konfliktuskerülő vagyok alapvetően,de vannak,akik céltáblának néznek.Nem leszek ilyen,nem éri meg.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont jún. 9. 08:45 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Távolról kiabálják a nevem és hörögnek mellé nagyon ostoba és agresszív "polgártársaim", hogy féljek tőlük. Mit tehetek a békés megoldás érdekében?
Szerintetek helyes erőszakot alkalmazni ha az érdekeinket védjük és nem maradt békés megoldás?
Ha az ember valaha leszállna egy idegen, lakható, de lakott bolygón, azt békés szándékkal tenné?
Miért nem tudok megütni másokat?
Nem lenne Szép, ha egy Békés, Egyesült és Szerető Társadalomban élnénk, agresszió, gyűlölet, egó korlátai nélkül?
Szerintetek mi viszi előbbre az emberiséget? Az egymás elleni küzdelem és az ebből származó találmányok vagy a békés együttélés ami kreatív ötletekkel segíti a fennmaradásunkat?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!