Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert “utaljak” ennyire a...

Miert “utaljak” ennyire a kelet-europai lanyokat kulfoldon?

Figyelt kérdés
Csomo helyen hallani, hogy akik kicsit is erkolcsosebb nezeteket vallanak, mar ha szoba kerulnek az ilyen lanyok, mondjak, hogy jaj, azok ilyenek meg olyanok, vigyazni kell veluk, nimfomaniasak, meg hasonlok. Hat en mar majdnem mindenhol voltam Europaban huzamosabb ideig, es a legtobb lany pont ugyanilyen volt: minden buliban mas fiuval fekudtek ossze, vedeltek a piat, penzert szexeltek, stb, de oket senki nem szidja ezert:D
2018. máj. 27. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Elég sokat éltem külföldön de még SOHA nem hallottam, hogy valaki is utálná a kelet európai lányokat, úgyhogy nem tudom milyen csomó helyről beszélsz.
2018. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Anglia nevében tudok szólni. Rengeteg roma lány kijött, hogy 10-15 fontért ágyba vihessék. Ez annyira megváltoztatta az itteni emberek véleményét, hogy ha mondod valakinek hogy magyar vagy, akkor azonnal bepróbálkoznak hogy mennyiért mész el velük. Hiába vagy fehér tisztességes, akkor is beégett az emberek tudatába, mert a nem napbarnított lányok már lejáratták a hírnevet.
2018. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy a második írja, a kelet-európai prosti olcsóbb
2018. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!