Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg olyan "nagy" baj?

Ez tényleg olyan "nagy" baj?

Figyelt kérdés

Rock zenét szoktam általában hallgatni és a régi kor is jobban bejön mint a mostani,de ettől függetlenül szoktam hallgatni mostani zenéket és néha stílus ötleteket is nézek a mai sztároktól.

Egy barátnőm viszont azt mondta,hogy ez eléggé nagy baj mert ha rock zenét hallgatok és a régi kor jobban tetszik akkor hogy hallgatok mai zenét és hogy tetszhet a mai divat például.

Most ez tényleg olyan nagy baj lenne? :D

Köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 28. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A barátnőd nagyobb baj. Amit te kérdezel, az nem baj. Inkább büszke legyél rá, hogy szélesebb spektrumon vagy képes érzékelni a zenét. Van aki betokozódik 1 "stílusra" (vagy, hogy is mondjam) és úgy éli le az életét.
2018. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne baj? Én ugyanígy vagyok ezzel: a rockzene jön be leginkább, de a mai, "menő" zenék között is van ami tetszik. Azt meg végképp nem értem, hogy ha a régi korok jobban bejönnek neked, miért ne tetszhetne neked a mai divat. Hozzáteszem azt is: ha netán nem tetszene, akkor mi van? Szóval, a barátnőd, marhaságokat beszél.
2018. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Orchidea000 válasza:
Ez egyáltalán nem baj én is szoktam régi számokat hallgatni és ezek a számok általában sokkal jobbak bulikban mint a tuctuc zenék de bárki is bármit szeret ízlések és pofonok én veled vagyok 😉😉😉😉
2018. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah akkor hozzám mit szólna, én a 20-30-40-es éveik zenéit imádom a legjobban de attól még ugyanúgy hallgatok mai zenéket mert azok is tetszenek. Nincs ezzel semmi baj nem értem a barátnődet :P
2018. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HanashiKuroko válasza:

Semmi gáz nincs ezzel, én is a rock zenét preferálom a legjobban (ráadásul a régieket). Nekem ezek sokkal jobban tetszenek. A barátaim inkább rap, "tuctuc" zenét szeretik, de én nem szólók bele.

15/f

2018. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!