Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van az ha...

Szerintetek miért van az ha az emberek nagy többsége megbámul és összesúg a hátam mögött? Tény hogy van önbizalmam a külsőmmel is elégedett vagyok nem vagyok beképzelt inkább magabiztos. Szerintem irigyeim vannak vagy tévedek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak bekepzelt vagy.
2018. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem latsz az egodtol
2018. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Mert MAGYAROK kérdező.

Ebben benne van minden.

Itthon legyèl pesszimista,szídd Orbánt,Mèszárost,

mocskold a gazdagokat,izmos embereket hülyézd le.


Sajnos.

2018. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Miért lennének irigyeid? Attól, hogy jól nézel ki, még nem akar mindenki más is úgy kinézni, ahogy te. Ha meg is néznek, az egy dolog. De olyan jó csajt / jó pasit én még nem láttam, akit mindenhol mindenki megbámul és összesugdosnak mögötte, amerre csak megy. Ennek valami más oka kell, hogy legyen.

Vagy nagyon feltűnősködsz valamivel, vagy már mindenki ismer, vagy pedig csak beképzeled.

Megjegyzem, ha ennyire magabiztos vagy, akkor hogyhogy még nem merted megkérdezni senkitől, hogy miért súgnak össze a hátad mögött?

Vannak barátaid? Ők mit mondanak erről?

2018. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"megbámul és összesúg a hátam mögött"

Szociális fóbia. A beteg azt hiszi, hogy mindenki őt nézi és róla beszél, őt neveti ki.

Idővel odáig fajul, hogy nem tud emberek közé menni anélkül, hogy ne jelentkeznének kényszerképzetek.

Ez agresszivitásba fordul, mert a kényszerképzetek önvédelmi reakciót váltanak ki.

2018. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok betek és még csak be sem képzelem a dolgokat ha meg megkerdeztem ugyan is volt mar pelda ra akkor meg letagadta hogy nem nez de mar masok is mondtak a barataim koreben hogy ez meg az bamul persze ezt nem ugy ertettem hogy mindehol meg olyan nagyon feltunoen csak megvannak azok a bizonyos szemelyek es nem ertem miert. Pletykakat is szoktam hallani magamrol amiknek semmi valos alapjuk nincs es minek talalna ki ilyet barki ellensegeim sincsenek
2018. máj. 20. 23:43
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Nőj fel, és ne figyelj ezekre. 10 év múlva olvasd el újra a válaszom.
2018. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Oké, körülötted forog a világ!

Küldj egy képet és meglátjuk igaz-e...

Jaaa :'D

2018. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rájottem kozben hogy nem kellett volna ide irnom nincs szuksegem masok valaszaira es nem erdekel kinek mi a velemenye. Remeltem lesz olyan aki nem negativ valaszt ir es nem mondja mindenki hohy bekepzelt vagyok meg egoista. Mindegy ez nem is lenyeges az sokkal fontosabb hohy a csaladom es a barataim mit gondolnak rolam. Eddig nem vadoltak egoizmussal tehat nincs gond megnyugodtam:D
2018. máj. 21. 00:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez van bamulnak ,nők ferfiak vegyesen. Pedig atlagos vagyok.
2018. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!