Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az, aki egész évben hord...

Ki az, aki egész évben hord póló alatt trikót?

Figyelt kérdés
Annak nyáron mi értelme? Nem zavaró?
2018. máj. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem fázik a derekam. Igen, 30 fokban is. Ha kicsit megizzadok, és az izzadt póló hozzáér a hátamhoz, még jobban. Ezért szinte mindig van rajtam egy feszes, testhez simuló vékony trikó.

Szerintem akinek zavaró, az nem hordaná. Ha meg hordja, van rá valami oka. Az se gond, ha hord valaki, az se, ha nem. El tudjuk dönteni, mi a jó nekünk, remélhetőleg :)

2018. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit megizzadok akkor nem látszik az ingen, higiénikusabb. Plusz ha sokáig vagy klimatizált helyiségben akkor azért egy idő után hűvös van, főleg ha kicsit nyirkos a hátad mert előtte melegben voltál.
2018. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egész évben hordok. Talán akkor nem, ha nyári ruha van rajtam, az alá nem veszek.
2018. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!