Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan dolog/történés az...

Van olyan dolog/történés az életedben ami folytán érzed meg fogsz halni mert annyira fáj?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Uhh... szinte szó szerint megfogalmaztad mit érzek.
2018. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Meg nem volt ilyen meg most sincsen. De meha erzem hogy faj a mellkasom meg a szivem ha valami nagyon szomcsi tortenik. Ezzelvigyazni kell am mert van olyan hogy valami olyan erostrauma er valakit hogy "megszakad a szive" es akkor tenyleg a szivevel lesz valami. Szal vigyazzzal magadra
2018. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Velem is ez lesz rövid időn belül, érzem. Nekem is szúr a mellkasom, szívem és folyton sírok, szorongok, bepánikolok az életem történései miatt.

2018. máj. 28. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Vérhast kaptam el. Azt hittem, belehalok. Konkrétan vért szartam és úgy is fájt.
2018. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az ami rövid időn belül bekövetkezik és előre rossz?
2018. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Az exem óta tudom, hogy az asztmám pszichoszomatikus is tud lenni.


Szerencsére a legutolsó fasságát nagyon-nagyon gyorsan le tudtam rázni. Az utóbbi időben nagyon megtanultam dolgokat, érzelmeket, feszültségeket elengedni és önmegbocsájtást gyakorolni.

2018. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már nincs. De volt elég...
2018. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez sokak szerint gáz lesz, kérlek ne pontozzatok le, mert ez egy személyes dolog, hogy ki mit hogy él meg, kinek mi, mennyire fáj. Sokszor megkaptam már, hogy ez nem a világ, hogy ez az élet része. De én 2 éve nem tudom feldolgozni, hogy szakított velem a barátnőm. Első szerelem, 16 éves koromtól 22 éves koromig velem volt, és teljes szívemmel szerettem, szeretem. És nem, nincsenek más lányok a világon, ezzel se gyertek.
2018. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!