Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan misztikus a...

Miért olyan misztikus a cigány nép?

Figyelt kérdés
Miért tudnak róluk olyan keveset az emberek?

2018. máj. 29. 16:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9.Nagyon nem vagy képben elhiszem hogy haragszol rájuk bár hozzá tenném hogy a cigány nép nem volt ilyen de megváltozott az élet helyzetük sokat bántották őket és nem csak fizikai bántásról van szó egy olyan népet aki egyébként is szenved nyomorog az életben ezért változtak ők is az élet helyzetük megváltozott.

[link]

2018. jún. 3. 11:32
 12/16 anonim ***** válasza:
A magyarokat kb a tatárjárás óta molesztálja mindenki .Mègse gyilkolnak egy doboz cigièrt.Olvastam amit belinkeltèl, szinte a római birodalommal vetekszik ez a kùltùra!XD!Ja tudom mert az őseik ,vagyis mègsem mert 2018-ban a törökök!XD!Amùgy nem tudom minek töröröltèk a válaszom minden szavam igaz tèny volt.Egyèbkènt hozzá füznèm nekem nem a barna a ciggány hanem aki ùgy viselkedik.
2018. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem misztikus nép csak kellemetlen, persze mindenki hibás csak ők nem, ha közöttük élsz akkor már nem lesz misztikum csak bosszúság ezek ha fejenként havi 1m kapnának akkor is putris életmódot élnének ők nem változnak
2018. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem azért de a római kultúrához a magyar is a béka segge alatt van főleg abból a korból szinte 0.
2018. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert a rablás után már senki se tudja, hogy hol keresse őket!


7-ik: a szlovákoknak meg az izraelieknek sincs hazájuk! Az hogy kaptak egy országot, más kérdés!

2018. szept. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert akármit képesek eltüntetni.
2020. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!