Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszélgetés kezdeményezésének...

Beszélgetés kezdeményezésének misztikus titkai?

Figyelt kérdés

Tudnátok tippeket adni vagy véleményt mondani, milyen a jó beszélgetés? Hogyan indul? Hogyan szoktatok idegenekkel beszélgetést kezdeményezni? :)


Olyan balhorog vagyok a beszélgetések terén, nem az a gond, hogy nem értem a viccet, vagy nincsenek gondolataim, de nem tudom magam kifejezni...


Előre is köszönöm!



2013. dec. 19. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdek beszélgetésbe, pl skypon. Oda köszönök, szeva gechiii, mi a pálya? :D Utána már megy is magától a dolog, ha jó a hangulat. Akkor nincs min gondolkozni ;D
2013. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szókincs, kérdező! Szókincs! Nem tudod magad kifejezni? Valószínűleg nem tudsz elég szót. Talán olvass többet, mindenféle témában - az segít.
2013. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Öhm... először is köszönöm a válaszokat! :)


1. válaszoló: Nem tudom, hogy ijesztést kapnák, vagy köszöntést egy "szia gechi" után. :) Nem vagyunk egyformák, de ezt inkább visszautasítanám.


2. válaszoló: Igen, én is gondoltam erre, olvasok is. ;)


Már meditáltam, és sejtem, mi lehet a bajom. Összeszedettebb leszek és gyakorolni fogom a dolgot. :-)

2013. dec. 31. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!