Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociális szférában szerzett...

Szociális szférában szerzett végzettséggel mennyire lehetetlen külföldön elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Tehát én (valószínűleg) szociális szakgondozónak fogok tanulni szeptembertől, ez nem diploma, ez csak egy szakképesítés, ezen kívül érettségim, középfokú angol nyelvvizsgám van(/lesz).


Mennyire lehetetlen egy ilyen végzettséggel külföldön elhelyezkedni? Nekem elég nehéznek tűnik, de nem értek hozzá, ezért kérdezlek titeket.


Nem a pénz miatt választottam ezt a szakmát, segíteni szeretnék, és próbálom azzal motiválni magam, hogy itthon, a magyaroknak sok segítség kell és én is valamilyen szinten jobbá tehetném az országot, ha itthon segítek. De egyre több olyan dolog van alakulóban az országunkban, ami egyszerűen kibírhatatlan számomra. És ismétlem, nem a fizetés vagy a túl sok munka a probléma számomra.


18 vagyok.


2018. jún. 1. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ez kint nagyon keresett szakma, kevesen csinálják. öregek otthonában ápoló meg ilyenek csomót keres külföldön.
2018. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!