Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit preferáltok? Ryan Reynolds...

Kit preferáltok? Ryan Reynolds vagy Leonardo DiCaprio?

Figyelt kérdés
Több szemporta is kíváncsi vagyok. Szerintetek ki a tehetségesebb, humorosabb, kedvesebb.

2018. jún. 1. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Leo. Kiskoromban nagyon tetszett, mikor még kinézett valahogy.


Ryan Reynolds túl megjátszós viccesnek tűnik, olyan erősködően jófej.

2018. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Leo sokkal jobb filmekben játszott. Már fiatalon is. Nagyon tehetséges. Ryan kicsit "vérszegényebb".

Hogy milyen humorosak és kedvesek arról nem tudok nyilatkozni, nem ismerem őket.

Egyébként mindketten szimpatikusak így a távolból.

2018. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A karomon felál a szőr amikor felidézem a Viharszigetből azt a jelenetet amikor a halott lányait kihúzza a tóból.

Zseniális alakítást nyújtott az egèsz filmben.

2018. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségre Reynolds.
2018. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leo
2018. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Személyiségre fogalmam sincs melyik milyen.


DiCaprio igazi "nagyágyú", jó filmekben, jó színészekkel játszott. Például ott van a "Kapj el ha tudsz", Tom Hankssel, aki szintén nagy kedvencem, és szerintem az egyik legjobb színész a világon. Vagy a Tégla is szintén erős film. Ráadásul hasonlít Robert De Nirora is így idősödve, aki szintén igazi legenda.


Viszont Ryan Reynolds sem igazán rossz, csak valahogy még mindig a "hülye gyerek" meg "akcióhős kemény gyerek" arca van. Pont ezért áll neki jól egy Deadpool film. Kedvenc filmem tőle az "Elve eltemetve". Igazi nyomasztó dráma. A poén, hogy nagyjából a film felénél esett le, hogy ez Ryan Reynolds.

2018. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Leo. Tehetségre is, személyiségre is jobban szeretem. Nagyon tehetséges, kedves es vicces is:)
2018. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leo❤️

Mindkét színészt szeretem, de nekem azért DiCaprio az örök kedvenc. Személyiségre és tehetségre nekem eleve Leo a legelső. Reynolds sem rossz színész, vannak olyan filmek, amik kifejezetten jól álltak neki, és van egy fajta stílusa, de mint mondtam, nálam Leo mindent visz❤️

2018. aug. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!