Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, hogy 22< évesen...

Mennyire gáz, hogy 22< évesen se diplomám, se szakmám?

Figyelt kérdés
Idén kezdem az egyetemet és nagyon frusztrált vagyok a korom miatt, elkésettnek érzem magam.

2018. jún. 1. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

29 vagyok, se diplomam, se szakmam....

Ellenben sajat haz, auto, csalad meg van, stabil munkahely 300k feletti fizuval meg van..... es nem erdekel ki mit gondol errol, nem azert elek, hogy ki kit gondol dolgokrol. Javaslom te se masnak.akarj megfelelni, sokkal.jobb lesz az eleted.

2018. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Hogy csináltad? Adsz tanácsot?
2018. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

3 év nemzetközi kamionozás, -mint veszelyes árúszállító- a sogoroknál, és meg is van a ház és az autó....

Asszony közben lett, és a fiam nem rég született. Most már csak belföldön dolgozok, es napi hazajárosként.

Nehéz volt de nem lehetettlen.

2018. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13: Van kamionos ismerősöm, a külföldre járás család mellett tényleg elég húzós tud lenni, szóval megértem a dolgot :/

Sok boldogságot és kitartás! :)

2018. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

Elég gáz. Nekem 8 évesen már gépészmérnöki diplomám, házam a rózsadombon és 3 gyönyörű kislányom volt... Kapd össze magad,le vagy maradva


9/F

2018. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!