Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Képzettség nélkül milyen...

Képzettség nélkül milyen részmunkaidős munkát lehet kapni? 4 órásat Budapesten. Nincs szakmám, csak büfészakos diplomám.

Figyelt kérdés

2017. febr. 16. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért 4 órásat?
2017. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a neten. Olyan oldalakon ahol álláshirdetések vannak.
2017. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha van egy büfészakos diplomád miért nem mész SSC-be?
2017. febr. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg van, aki a saját diplomáját hívja büfészakosnak? Azt hittem ezzel csak másokat szoktak gúnyolni. De ha a kérdés valós, akkor a megközelítés rossz, mert így segédmunkásnak állítod be magad. De ha van diplomád, akkor van érettségid és valószínűleg nyelvtudásod is. Ez azért nem egyenlő egy képzettség nélküli, csak általános iskolát befejezett egyénnel. Így sokféle irodai állást meg lehet pályázni, vagy akár otthonról végezhetőt is (pl. weboldal-, webáruház tartalom feltöltés, online asszisztens, stb.) Sok olyan állás van szerintem, ami konkrét képesítést nem igényel, csak egy bizonyos szellemi szintet és pl. hogy tudjon fogalmazni, helyesen írni. Erre pedig egy büfészakosnak nevezett diploma is jó támpont.
2017. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, leértékelem magamat. Alákeresek a munkákban. Komm és média szakos vagyok, amit néhányan használhatatlan diplomának tartanak. Az angolom társalgási, de még nem középfokú. Az olaszom jobb.
2017. febr. 17. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az önleértékeléssel nem csak hogy olyan állások között keresel, ahol nagyon kevés pénzt kereshetsz, hanem sokkal nagyobb a túljelentkezés is. Árufeltöltői és gyári munkákra tömegek jelentkeznek, miközben vannak üres álláshelyek ahol a nettó fél milliót is megadnák és nehezen találnak embert. Minél magasabb szinten nézelődsz, annál kevesebb lesz a konkurens álláskereső. Nem is az a lényeg, hogy mindenhez érts, hanem hogy meglegyen a tanulékonyság és arra hajlandóság. Lépj be facebook csoportokba, mint pl. kkv marketing, startup vagy egyéb üzleti, ahol persze leginkább vállalkozók vannak, viszont bővíteni, fejlődni szeretnének és hamarabb kiszúrhatsz álláslehetőséget, minthogy megtalálnád egy hirdetési oldalon.
2017. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó ötlet.
2017. febr. 20. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a takarítás talán olyan pl, de én nem értek hozzá.
2017. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Írok pár munkakört ami jó lehet neked:

Kidobó, parlamenti képviselő, takarító, újság kihordó. A parlamenti képviselőnél a munkakört azt erősen idéző jelbe tettem. És ezt némelyik képviselő is bevallja olykor-olykor, el is lehet csípni néha ilyen nyilatkozatokat. Kidobónak is el mehetsz ha fizikailag alkalmas vagy rá. Az újság kihordás az annyi hogy akkor hajnalban kelsz. A takarítói állás pedig nagyon változó. Pl pálya udvart kell takarítani, vagy egy viszonylag tiszta iroda házat.

2021. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!