Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is undorítóak a...

Szerintetek is undorítóak a nagyon rövid nadrágok?

Figyelt kérdés
Mármint amiből az ember combja kilátszik. Egyszerűen gusztustalan, meg azon is aki ki van sportolva... Én sosem hordok sortot, és mostanában mindenkin azt látok, hányni tudnék tőle...

2018. jún. 1. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
93%
Elkezdődött a nyár. Tedd túl magad rajta, mert minden évben erre számíthatsz.
2018. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha mindenkin azt látsz, de csak rajtad nincs, akkor kivel is van baj?
2018. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
Férfiakon szerintem is igen fura, bár nem derült ki, nő vagy-e vagy férfi...
2018. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem is gusztustalan férfiaknál. Belőlem is ellenszenvet vált ki.

23L

2018. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Másokkal, miért mutogatják a lábuk? Undorító a sok szabad bőrfelület
2018. jún. 1. 22:25
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Én sem hordok ilyen rövid nadrágot (visszafogott stílusom van), még sem tartom undorítónak egy csinos testen, ha valaki felveszi. Persze van olyan, ami már a jó ízlés határán túlmegy (mert annyira rövid, hogy akár tangában is mászkálhatna), illetve ha nem olyan alkatú nő veszi fel, akinek jól áll. De nem ítéltek el senkit az öltözködése miatt. A férfiak meg örülnek a mai divatnak. :)
2018. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem tetszik, nem kell odanézni!;) Bár ezzel az "undorító a sok szabad bőrfelület" szöveggel megnézetném magam egy orvosnál, a helyedben.
2018. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
És ezt pont te mondod? Én is rövid gatyát hordok fiúként nyáron. Felesleges vita a fejedbe. Na és a magas derekú gatyák a nőkön ? Moletten nem jó vékonyon talán de ez meg engem zavar . Tessék itélkeztem . Ez most neked jó ? Ítélkezni mások fölött ki mit hord mindenki egyéni stílusa . Jó lenne leszoknod erről mert tuti rossz irányba halad az életed.
2018. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
a pitsa nadrág igen, a hagyományos feneket eltakaró nem, szerintem neked ember vagy test undorod van 😳
2018. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyunk egyformák, neked nem tetszik, amiért én bolondulok. Neked nem kell odanézni, én meg legeltetem rajta a szemem. Ha mégis odanézel, akkor menj én hányj. Vessél magadra.
2018. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!