Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség a két fekete...

Mi a különbség a két fekete ember között?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi,van különbség Nigériai,és Cameroni emberek tulajdonságai között?

2018. jún. 2. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra vagyok kíváncsi, van különbség szlovákiai és franciaországi emberek tulajdonságai között?


Te komolyan azt hiszed, hogy a személyiségjegyeket és a tulajdonságokat az határozza meg, hogy valaki véletlenül milyen, pár évtizede/százada kijelölt, mesterséges határ mellé születik?!

2018. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Egyébként meg nigériai és nem Nigériai.


Kamerun az ország és nem Cameron. De kameruni és Kamenruni.


Általános iskola, felső tagozat.

2018. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyökér.
2018. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra vagyok kíváncsi, hogy miért kell mindenkit lehurrogni? Ez egy korrekt kérdés. Nem értem miért lenne gyökér a kérdező? A japánokat, kínaiakat, koreaiakat is meg lehet egymástól különböztetni. Nem 100%-osan, de meg lehet. Más az acformájuk, szemük, bőrszínük stb. Akkor a négereket miért ne lehetne? Ha meg nem lehet csak írd oda, ne gyökerezz...köszi.
2018. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Színárnyalatban, testalkatban, arcformában rengeteg "típus" van.


[link]


Gondold el hogy fehérből is vannak angol-szász kinézetűek, germán kinézetűek, skandinávok, mediterrán kinézetűek, szlávok...

2018. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!