Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van különbség a fehér és a...

Meszike91 kérdése:

Van különbség a fehér és a fekete ember koponyája között?

Figyelt kérdés
Nem rasszista válaszokat várok hanem tudományos érveket hogy van-e különbség vagy nincs, e két embertípus agytérfogata, intelligenciája és koponyaformája között.

2013. nov. 17. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Némi különbség van egyénenként is. Szerintem nincs olyan, hogy meg lehet különböztetni ránézésre egy halott koponyáján, hogy fehér, vagy fekete volt. De nem kizárt, hogy a tudósok ma már képesek rá.
2013. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ első, ment is a pacsi.

Még valamit kérek hogyha bárki belinkelne egy oldalt akkor ha lehet ne angol nyelvűt.

2013. nov. 17. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudományosan elfogadott objektív érveket nem nagyon fogsz találni, mert a mainstream tudomány kerüli a rasszok közötti genetikai különbségek kutatását. Csak az egyezőségeket merik vizsgálni, a különbségeket nem, még mindig ennyire félnek a rasszizmustól. Nincs az az akadémia, ami pénzt fordítana ilyen vizsgálatokra.
2013. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BringaManó ***** válasza:

Mi az, hogy "a fehér és a fekete ember"?

Olyat láttál már esetleg, hogy valahol a kettő között?...

2013. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tarantino szerint igen, bár ő inkább a filmrendezés terén remekel, nem pedig az antropológia terén. A Django elszabadul után ezen én is elgondolkodtam, de tudtommal nincs. Legalábbis a filmben elhangzott még pár hasonló jellegű információ, amelyek valótlanok.
2013. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!