Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok! Ha van baratotok (v...

Csajok! Ha van baratotok (v csak allitolag) akkor szimplan csak ugy talalkoznatok/talalkoztok egy sraccal akit nemreg ismertetek meg (par szot dumaltatok)?

Figyelt kérdés

Ugyertem, a pasiaitok hagyjak ezt, v nem is tudnak rola, v miert talalkoztok akkor? Ez baratzona dolog, v mert csak allitolagos pasitok van? De ha baratzona is lenne, forditott esetben en nem mennek egy masik csajjal ismerkedni, v legalabb is nem esne jol ha a baratnom ilyet csinalna, ha hazudna az megint masik dolog.

Normalis ez, v csak en nem ertem?

Velemenyek/tapasztalatokat elore is koszonom!



2018. jún. 2. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a zagyva szövegedet, ezüton is üdvözlöm a magyartanárodat... de ha jól értettem, akkor megismertél valami csajt, aki azt mondta, hogy van barátja, és te most azon izgulsz, hogy de akkor meg minek találkozik veled. Nos, két lehetőség van:


1 -Te magad is azt mondtad, hogy rendben van, hogy ő foglalt, hiszen te csak barátkozni akarsz. Ő ezt elhitte neked, tényleg azt hiszi, hogy nem akarsz tőle mást.

2 -Tudja, hogy csak az alkalmat lesed, hogy mikor juthatsz be a bugyijába, és bár erre semmi esélyed, a hiúságának hízeleg, hogy ott barcogsz körülötte, mint egy felizgatott szarvas.

2018. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meg nem mondta h lenne baratja, csak mas mondta, es ezert van a sok kerdojel, mert nemigazan ugy viselkedik+ instan van hogy ir a "story"-aimra.

Bocsi #1es az ertetlenseg miatt, en sem ertem igazan..

2018. jún. 2. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hátha bevallja, de én a helyedben nem kezdenék az ilyennel mert csak te jössz ki majd belőle rosszul.
2018. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2es, erre en is gondoltam, de meg akarom ismerni, h akkor mi van, mert maskeppen nem jutok beljebb, dehat o az a no akit mar egy ideje igy figyelek, me minden es multkor ossze hozott ugymond a sors.
2018. jún. 2. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Van párom és részemről szóba sem jöhet az ilyesmi. Barátzóna meg szerintem nem is létezik.

Eszembe nem jutna, hogy olyan képet mutassak magamról a külvilág felé, ami megkérdőjelezi azt hogy kapcsolatban vagyok e vagy sem.

Már ne is haragudj, de a helyedben inkább offolnám a csajt, ha valóban van barátja, képzelem milyen hűséges típus. Úgyhogy ezt a dolgot jobb lenne mielőbb nyíltan tisztázni.

2018. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt.

Szabály: egyikünk se találkozik/ismerkedik másik neművel. A munkatárs/osztálytárs persze más, mert őket több éve ismerjük, de velük se megyünk sehova. Csak azonos neműekkel talizunk. Fbon néha beszélünk más neművel, de szigorúan baráti beszélgetés régi ismerőssel.

Nekünk ez így pont jó. Egyikünk se keveredik soha ilyen szituba, mégse unatkozunk.

2018. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat valahogy kiderul majd, ha mind huzza a talalkozast akkor hagyni kell
2018. jún. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!