Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikkel tudnám azt elérni,...

Mikkel tudnám azt elérni, hogy ne érdekeljen mások véleménye azzal kapcsolatban, hogy mi van rajtam?

Figyelt kérdés

Annyi szép és dögös ruhám van, mint szerintem a környékemen kevés lánynak, amik pedig van olyan, hogy még eddig egy lányom se láttam olyat, de nem merem hordani őket, mert úgy neveltek, hogy mind meg kell felelni az elvárásoknak. Tehát semmi feltűnősködés, semmi extra, semmi rövid és semmi dekoltált.

Hogy lépjek ezen túl és merjem felvállani magamat?


2018. jún. 3. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhákat hordj, ami szerinted kényelmes és tetszik neked. Olyan ruhát nem fogsz találni, aki mindenkinek tetszik, de nem is kell tetszeni mindenkinek. Magaddal legyél kibékülve, ez a lényeg.
2018. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Azt úgy lehet, hogy felveszed ruhákat és rájössz hogy voltaképpen senkit sem érdekel, hogy mi van rajtad.
2018. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen,akkor majd nem fog érdekelni!
2018. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!