Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tumblr-vel kapcsolatban, hogy...

Nellnell kérdése:

Tumblr-vel kapcsolatban, hogy a bal oldali sidebaromra ha rákattintanak hogyan tudom elérni, hogy ott egy szöveg legyen?

Figyelt kérdés
Hogy amire rákattintanak sidebar-ban menüpont, és kijön egy külön oldal, ott az oldalon pl egy 5 mondatos oldal jelenjen meg. És azt hol tudom megírni? A témához adott volt 4 menüpont az oldalsávban, de csak arra tudtam rájönni, hogy hogyan kell megváltoztatni a címét.

2014. máj. 27. 14:03
 1/1 anonim válasza:
Egy csomó tumblis témát le lehet szedni, keres olyat ahol így van. Ha nem akarsz témát cserélni akkor kódolni kell, de ahhoz nem értek sajnos, de ha van valami kocka ismerősöd ő lehet tud segíteni.
2014. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!