Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért lett volna hatalmas...

Ez miért lett volna hatalmas hiba a részemről?

Figyelt kérdés

Megismertem évekkel ezelőtt egy csajt, aki évekig érdekelt, de soha nem volt alkalmunk közelebbi kapcsolatba kerülni. Majd több, mint 4 évig semmit nem hallottam róla, tudtam, hogy hiába várok rá, lehet, hogy soha nem lesz semmi, összejöttem egy csajjal, akivel nem szerettük ugyan soha egymást, de mindkettőnknek volt kivel eljárni kirándulni stb. Azt mondtuk, hogy nem szeretjük egymást, de együtt leszünk, ennek facebookon is nyoma volt, nem is kevés. Majd egyszercsak egyre többet láttam ezt a csajt, míg oda nem mentem hozzá, elmeséltem neki ezt és hozzátettem, hogy érte bármikor otthagynám, erre szemberöhögött és azt mondta, hogy szánalmas vagyok, hogy egyáltalán szóba álltam egy ilyen lánnyal, aki csak a like-oknak meg a nagyzolásnak él, és hiába érdeklem őt, nem kellek neki.

Most mit várt, hogy rá várok, s várom míg szép lassan eljár felettem az idő?


2018. jún. 5. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg szánalmas vagy... kapcsolatfüggő kisfiú, nekem sem kellenél.
2018. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
nem történt semmi olyan amiért kommentelni kéne a történteket bárkinek is.beszéltél vele egyet,talán el sem hitte hogy komolyan mondod,ő is elmondta a véleményét és kész.
2018. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezek még olyan kisfiús gondolatok. :)

Szép is a szerelem...

2018. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak a csajnak az a baja, hogy ha egy felszínes nővel voltam évekig, akkor én se érek semmit. Amikor mondtam, hogy de nem szerettem a csajt, azt mondta, hogyha nem szerettem és éveket voltam vele, akkor azért vagyok szánalmas, ha pedig szerettem, akkor azért, mert egy olyan lánnyal kezdtem, akinek nincsenek értékei és ez rólam is sokmindent elmond.
2018. jún. 5. 14:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Plusz azt mondta, hogy tudott volna szeretni, de ezek után nem tud rám úgy nézni, mint egy férfire.
2018. jún. 5. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülj hogy nem vele jöttél össze, mert mint láthatod ő sem kevésbé felszínesen. Sőt...
2018. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miből gondolod, hogy felszínes?
2018. jún. 5. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Felszínes azt jelenti, hogy nem mélyül bele az adott témába valaki.

Téged felszínesen kezelt, ha nem érted miért fordítsd át magadra. Akkor viselkedünk felszínesen egy könyvvel, cikkel, emberrel kapcsolatban, ha NEM ÉRDEKEL! :)


Stimmt?


(Nem, nem nincs olyan hogy felszínes ember ÁMBLOKK...csak adott helyzetekben vagyunk felszínesek, vagy adott emberekkel...)

2018. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kéne elhinni, hogy ezért a lányért egyik pillanatról a másikra megváltoznál?

Te is válogatnál a lányok közt előéletük alapján.

Igaza van a leányzónak, szánalmasan viselkedsz.

2018. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem változtam meg senkiért, de otthagytam volna érte azt a csajt, akivel évekig voltam érzelmek nélkül
2018. jún. 5. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!