Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig tart az "ifjú" kor?

Meddig tart az "ifjú" kor?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok, nálam még bőven tart. Pl a napokban raktam össze a régi autópályámat, amit ovis koromban kaptam. 2 sínen megy 1-1 autó és egy régi vacak irányítóval működik. Tök jó :)
2018. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
...a macska is odavan érte, ő meg 5 éves.
2018. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
~kb 17-33-ig. Előtte kamaszkor, utána középkor. Azért szabad játszani, sőt! József Attila írja valahol: "félek azoktól, akik nem tudnak játszani" - én is így vagyok.
2018. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nincs ilyen, hogy 17-33-ig meg ilyesmi. Miért, 34 évesen már középkorú vagyok, de előtte 2 nappal amikor 33 voltam akkor még ifjú? Ez oltári nagy sületlenség.
2018. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rendben van, igazad van
2018. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én annyi vagyok, mint Első válaszoló, csak ellenkező nemű, és nem tartom magam ifjúnak, inkább középkorúnak, annak ellenére, hogy van bennem gyermeki lelküket, és én is szoktam játszani, nevetni, komolytalankodni. Ha kizárólag életkort tekintem, akkor a kérdésre a válasz kb. tini kortól harminc körülig.

Mivel minden ember egyedi személyiséggel rendelkezik, így a kérdés tágítható azzal, hogy ki mennyire érzi magát ifjúnak, bohónak, játékosnak, energikusnak, függetlenül a tényleges életkorától.

2018. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 he84 ***** válasza:
Mindenkinél más, hogy meddig tart. Na meg a korunk inkább fizikai, ettől még belül érezhetjük magunkat fiatalabbnak, vagy idősebbnek. Én például fiatalabbnak érzem magam és fiatalabbnak is nézek ki élőben a koromhoz képest. Ez mindig is így volt nálam, nem csak mostanában.
2018. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit mond a kéményseprő, ha tükörbe néz?


- A koromhoz képest jól nézek ki.

2018. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!