Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért keres sok férfi kifejeze...

Miért keres sok férfi kifejezetten női albérlő/szobatársat?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen láttam már olyan hirdetést, ahol urak kizárólag hölgyeket keresnek bérlőtársként, és ennek az oka érdekelne. Kapcsolatban reménykednek, vagy szükségük van valakire, aki valószínűleg tud főzni? Találgatásnak éppúgy örülök, mint személyes tapasztalatoknak, mert számomra feszélyező és kicsit ijesztő ez a jelenség.

2017. jún. 19. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szobáról van szó, akkor szexpartnert keres. Lakásbérlésnél szóba jöhet a főzés, takarítás is.
2017. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, te gondolom lány vagy...


Nos, én férfiként, férfilogikával azt mondom: kizárólag a szex miatt!

Ha hosszú távú párkapcsolat is lesz belőle, vagy főz, mos, vasal rá a csaj, az már csak bónusz melléje.

2017. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok.


Ez viszont borzasztóan lelombozó, ha valaki mindezen szándékai mellett albérletes közösségekben hirdeti a lakását a - sajnos gyakran - gyanútlan/nehéz anyagi helyzetben élő fiataloknak.

2017. jún. 19. 14:08
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom pont szereti a gyanútlanokat...
2017. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Én kétszer mentem el albérlet hirdetésre amit férfi tett fel a főiskolai irodában, nem volt kikötés, hogy nőt keresnek (de a hirdetés helyszínéből adódóan 75 %-os valószínűséggel nők jelentkeztek). Az egyik a szüleim előtt kezdett ki velem - akik akkor velem jöttek, a másiknál pedig gyakorlatilag egy kommuna fogadott (hangos zene, a hirdető épp a kanapén hetyegett az egyik csajjal stb.) És ez még húsz éve volt egy vidéki kisvárosban.
2017. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Kerüld az ilyen helyeket.

Illetve kérdezd meg, hogy zavarja-e, ha a barátod néha meglátogat, és nézd a reakcióját.


"Lakásbérlésnél szóba jöhet a főzés, takarítás is."

Ki az a hülye, aki passzióból főz, takarít másnak? :D

2017. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Elég egyértelmű, abban reménykednek, hogy majd szépen összemelegszenek a kis albérlőjükkel, és ugye a helyzet adja majd magát "egészen véletlenül" :) de azért direktbe Qrvát nem akarnak, mert annak meg ugyebár szabott árai vannak, arról nem is beszélve hogy nem éppen az a hű de rafkós főbérlő lenne az egyetlen "pasijuk"
2017. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6-nak: Nem passzióból főz, mos, takarít, hanem így kevesebbet fizet az albérletért!
2017. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Hát ahhoz, hogy kevesebb legyen a albérlet, a főz-mos-takarít kombó még kevés lesz.


Illetve léteik ilyen is, de akkor aszerint is van meghirdetve, hogy bentlakásos házvezetőnőt keresnek, szolgálati különszobával, és nem csinos, szőke, nagycsőcsű szobatársat.

2017. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
En jo par eve berlek egy 3 szobas lakast (1 nagy es 2 kis szoba). Eloszor 3 fiuval laktam egyutt es neha, foleg a sok mosatlan miatt, eleg nagy kaosz volt a lakasban. Miutan az egyik fiu elment, nekunk teljesen mindegy volt, hogy ki veszi ki az egyik kis szobat, ugyhogy vegul egy lany lett a szerencses nyertes. Nyilvan az elso gondolatunk az volt, hogy vegre lesz ki takaritson, fozhet is nekunk, raadasul ha egy szal bugyiban akar a lakasban maszkalni, az se zavarna minket ugy, mintha Jozsi tenne ugyanazt. Azt azert nem mondanam, hogy vegul rendszeresen fozott, de parszor elofordult. Viszont az egyertelmuen meglatszott, hogy sokkal nagyobb a tisztasag, de nem csak azert, mert o annyival tobbet takaritott volna, hanem mi is jobban odafigyeltunk. Persze nyilvan aki egy noi szobatarsat akar, azt csak a szex erdekli.
2017. jún. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!